anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuł aukcji a katalog - problem z klientem

reniferpl
#8 Zapaleniec#

Cześć 🙂

Mam wystawiony pendrive 8gb. Jest o tym informacja w tytule i opisie. Klient go kupił i się okazało, że aukcja jest połączona w katalogu z pendrive 64gb. No i klient uparcie twierdzi, że takiego pendrive powinienem mu wysłać. Jak to wygląda w praktyce? Jest możliwe, że to się połączyło jakoś z automatu? Bo ja raczej nie łączyłem pendrive 8gb z pendrive 64gb bo to bez sensu...

Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/drewniany-pendrive-goodram-8gb-3-0-11243595967?snapshot=MjAyMi0xMC0wM1QxND...

Z góry dziękuję za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wyślesz skoro nie masz, ale odpowiedź będzie taka: sprzedający odpowiada za ofertę. no cóż nic dodać nić ując. Dogadaj się jakoś z kupującym, nie wiem jak.😕

oznacz moderatorów

reniferpl
#8 Zapaleniec#

a czy jest to możliwe, że mi jakoś automatycznie połączyło ofertę pendrive 8gb z 64gb? bez mojej ingerencji?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, jest to możliwe. Czytaj bo teraz to tu cuda się dzieją  z tym katalogiem.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Napisz że Twój tytuł aukcji jest po prawej stronie pod nazwą sprzedawcy a wszystko co po lewej stronie to reklama z allegro która wprowadza w błąd. Mi w ten sposób udało się dwa razy wytłumaczyć to klientowi.

Co do samej automatycznej zmiany powiązania, niby to sprzedawca o tym powiązaniu decyduje ale co pewien czas u mnie również zmienia się to samoczynnie.

Ja sobie teraz handluje u konkurencji i jest bardziej bezsteresowo, nie gniotą na szybkie wysyłki, klienci jakby mniej roszczeniowi (chyba w krawacie) i nie ma zwrotów.

 

oznacz moderatorów

reniferpl
#8 Zapaleniec#

starałem sie wyjaśnić, ale uparta bestia 😕

No nic wysle mu 64gb i trudno. Na 1 sztuce będę w plecy i tyle.

 

Dzięki wszystkim za wyjaśnienia 😉

Miłego wieczoru!

oznacz moderatorów