anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomość o zakupie nielegalnego produktu

Client:79115931
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj otrzymałam maila od allegro z informacją, że zakupiony przeze mnie produkt został uznany za nielegalny - sprzedaż produktów niebezpiecznych. Chodzi tutaj o szampon do włosów. Sprawdziłam, że szampon ten jest w ofercie różnych sprzedających, również tego u którego go zakupiłam jednak pod inną nazwą. Czy chodzi o to, że zmieniły się jakieś dyrektywy unijne co do składu ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

krzyszu18
#9 Pomysłodawca#

Allegro kiedyś usunęło nam oferty również z niebezpiecznym produktem. Tym samym produktem, który inni sprzedający również sprzedają. Po zgłoszeniu przez nas innych ofert sprzedających stwierdzili, że nie mogą ich usunąć ponieważ muszą mieć zgłoszenie chyba od UOKiK lub innej instytucji...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A sprawdziłeś sobie w internecie skład i co tam piszą?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pewnie konkurencja uprzejmie doniosła, a allegro bezmyślnie ściąga. Może nie szampon ale ja tak kiedyś walczyłam z książką. Ja tam żadnej z 3000 odziedziczonych nie czytałam, wiec nie wiem nawet czy tematycznie mieli racje czy nie. Ważne, że książka była w katalogu, 7 osób ją wystawiało i im nie zdejmowali. Odsyłali mnie do strony jakiejś fundacji i ich listy książek zakazanych. Przejrzałam tę listę i mojej tam nie było. Czyli ściągnęli na podstawie nie istniejącego wpisu jakiejś tam fundacji w necie. Żeby było śmieszniej na allegro było kilkadziesiąt stron tytułów widniejących na tej liście włącznie z pozycją nr 1 jak widać mającą się do tej pory dobrze...Mein Kampf Adolf Hitler - Niska cena na Allegro.pl

Więc chyba tylko ja jedna mam bloka na książki z tej listy... Tak ten serwis działa. Ja bym sprawdziła skład. Chcesz konkretów to wejdź na fejsa na włosing. Już Ci tam Niedziałki go przeanalizująxD. W sumie to dam głowę, że jakikolwiek to był szampon to już dawno go tam albo objechały albo wychwaliły xD.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79115931 Proszę, skontaktuj się z nami w tej sprawie przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów