anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wpisywanie nazw firm lub nazwy sprzedawcy w katalog

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

macie taki problem co raz częściej pojawiają mi się w stworzonych katalogach nazwa firmy lub użytkownika allegro który stworzył katalog  .Kiedy allegro z tym zrobi porządek ? ciągłe prośby o zmianę katalogu robią się kłopotliwe .Dużo sprzedawców nie zwraca na to uwagę że robi reklamę nie swojej firmie .

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@SanexHurtowBHP to nie jest reklama, a kupują se kody i jako producent wpisują nazwę firmy, taki myk co być se sam wykupił pulę kodów i nie podpinał się po zdjęcia i ich opisy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

nie kupuje po prostu wpasuje przed kodem nazwę firmy lub użytkownika .Ja używam tych samych kodów moze kupić ean nie kod producenta  

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SanexHurtowBHP nie spotkałem jeszcze opisow nie możliwych do usuniecia , owszem dużo jest dziwnych , często niezgodnych z regulaminem zwrotów czy fotek  ,ale da się dostosować treść do swoich potrzeb .

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

katalog można stworzyć  na 1 kodzie ean jeśli ktoś 1 kolejności stworzy wpisuje tam co chce , poniżej 500 firm udostępnia jego nazwę .

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

to nie chodzi ze nie da się usunąć to chodzi o czas 

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

to tak jak wysyłki dpd i paczkomat klient podaje błędne dane u niego przechodzi u mnie blokuje odpowiedz allegro proszę skontaktować się z klientem i wyjaśnić sytuacje .Prościej było by blokować numery telefonów które są nie prawidłowe .

oznacz moderatorów