anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wymagane kody Ean do używanych produktów

narty-lublinpl
#8 Zapaleniec#

Związku z zmianami od 24 sierpnia. W jaki sposób mam wystawiać używane przedmioty w kategori sport i turystyka? W sytuacji gdy nie mam org etykiet, pudełek aby zdobyć kod ean. Jedynym rozwiązaniem jest wprowadzanie wszytskich produktów na jednym kodzie, a następnie edycja aukcji i poprawienie parametrów na właściwe. Bez sensu takie zmiany ponieważ nie płyną z nich żadne korzyści nie ułatwia to wyszukiwania kupującym, a sprzedający poświęca więcej czasu na tworzenie aukcji.

 

Generacja nowych kodów nie wchodzi w gre bo produkty te miały kiedyś nadane już kody.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@narty-lublinpl a nie masz możliwości wyszukania kodów EAN dla tych produktów? Np. na stronach producentów tych produktów?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

narty-lublinpl
#8 Zapaleniec#

producenci nie prowadza katalogów online produktów z poprzednich kolekcji

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@narty-lublinpl podaj mi proszę przykład takiej oferty, nazwę produktu oraz konkretną kategorię, w której ta oferta miałaby być wystawiona. Dowiem się czy możemy zaproponować inne rozwiązanie niż kupowanie kodów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

narty-lublinpl
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/oferta/zaplanowana/12627523724

sport i turystyka- sporty zimowe- buty snowboardowe

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@narty-lublinpl dziękuję!
W tej kategorii kod EAN nie jest obowiązkowy:

la_nika_0-1663337882871.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

narty-lublinpl
#8 Zapaleniec#

podczas wystawiania system domaga sie wpisania kodu i powiązania z katalogiem....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@narty-lublinpl poproszę Cię jeszcze o zrzut ekranu z tym komunikatem. W tej kategorii, aby wystawić ofertę konieczne jest połączenie jej z katalogiem produktów, ale kod EAN nie musi być parametrem identyfikującym. Konsultuję ten problem z zespołem katalogu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

narty-lublinpl
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2022-09-16 at 17-06-49 Formularz wystawiania.png

oznacz moderatorów

narty-lublinpl
#8 Zapaleniec#

w katalogu nie ma  produktów które ja wprowadzam za każdym razem tworze nowy produkt

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@narty-lublinpl dziękuję za wszystkie informację, konsultuję tę sprawę z zespołem katalogu, ale najprawdopodobniej odpowiedź otrzymam po weekendzie, więc muszę poprosić o cierpliwość. Dam znać, gdy tylko otrzymam propozycję rozwiązania tego problemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@narty-lublinpl wracam z odpowiedzią. Zmieniliśmy identyfikację w tej kategorii, teraz kod EAN będzie indetyfikującym parametrem tylko jeśli zostanie podany w ofercie, więc nie ma już konieczności wpisywania go podczas wystawiania oferty (oraz tworzenia produktu w katalogu). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów