anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zgłoszenie błędu w produkcie

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

Kilka dni temu chciałam wystawić aukcję z tarczami do cięcia drewna, jednak pod ich EAN podpięte był inny produkt z zupełnie innej kategorii (nity). Zgłosiłam błąd w produkcie i byłam w 100% pewna że Zmiany będą zatwierdzone. Jednak z jakiegoś powodu jeden rozmiar tarczy udało się zatwierdzić a drugi rozmiar został odrzucony. Zgłosiła, błąd ponownie i znów został odrzucony. Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX podaj proszę numer oferty oraz kod EAN których to dotyczy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Pani Moniko, część informacji o produkcie się zmieniła po moim kolejnym zgłoszeniu błędów z rana ale dalej są pewne niejasności chociażby zdjęcia.

EAN: 5906775162583

5906775162576

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX dziękuję! Czy możesz przesłać potwierdzenie, że kod EAN jest przypisany do produktu: Tarcza diamentowa K2 230x22,2 mm? Kod EAN 5906775162583 jest przypisany do producenta Mag-Krak, który jest producentem nitów, a ten kod jest przypisany (jako zweryfikowany do produktu o nazwie: Nity zrywalne Mag-Krak 4x8 mm 50 sztuk. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

IMG_8664.jpg

Przesyłam zdjęcie tarczy z kodem EAN

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX dziękuję! Wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BRYMOREX
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

Pisze jeszcze raz z prośbą o pomoc bo mam dokładnie taki sam problem tym razem z kołkami do płyt GK, jakiś fatalny tydzień na wystawianie aukcji 🙂 czy mogłabym się z Panią skontaktować mailowo ? Podesłałabym zdjęcia o co dokładnie chodzi

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX wracam z potwierdzeniem, że kod EAN został usunięty z produktu "Nity zrywalne".
Oczywiście, podeślij proszę zdjęcia dotyczące drugiego produktu na adres spolecznosc@allegro.pl.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX w produkcie o kodzie EAN 5902134708287 proponowane zmiany zostały wprowadzone (tytuł i pozostałe parametry, nazwa produktu to: Kołki PGB typu driva 15x29 mm Smart 100 sztuk) poprosiłam jeszcze o zmianę kategorii dla tego produktu. 
Natomiast przy produkcie o kodzie EAN 5902134708621 nie było ostatnio zgłoszonych zmian. Czy możesz zgłosić je za pomocą formularza zgłaszania błędu w produkcie

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BRYMOREX wracam z potwierdzeniem, że kategoria produktu również została zmieniona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów