anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana kategorii produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Cześć, 
próbuję zmienić kategorię, w której mam wystawiony przedmiot poprzez edycję produktu w katalogu.

Wysłałem zgłoszenie o zmianę kategorii (i paru innych rzeczy przy okazji).
Wszystko zostało zweryfikowane i zmienione. 

Teraz jak wchodzę w historię swoich zgłoszeń zmian widzę tą zmianę i produkt wygląda ok - ma właściwą kategorię. Ale za to jak kliknę podgląd moich aukcji powiązanych z tym produktem pokazuje że nic nie mam powiązanego.

Gdy wchodzę w edycję aukcji i próbuję zmienić produkt to wyszukuje mi tylko jeden produkt - ale jak go podmienię to nadal jestem w tej "starej", złej kategorii. 

Co teraz? 🙂

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Chodzi o produkt 13897855752

Właściwa dla niego kategoria to kategoria 112723

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl Zmieniłeś kategorię w produkcie, ale nie w ofercie. Zastopujemy dla Ciebie tę ofertę i będziesz mógł zmienić kategorię. Dam znać. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Super, dzięki 🙂
A jak sobie z tym w przyszłości radzić? Robię porządki w produktyzacji i trochę takich "kwiatków" jeszcze mogę mieć.

Nie zawsze to będzie zmiana kategorii, czasami uzupełnienie brakujących parametrów czy ich zmiana - a z tego co czuję robiąc to tak jak zrobiłem te stare parametry chyba zostaną przy mojej aukcji?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl Gotowe, oferta zastopowana, możesz zmienić kategorię. 🙂 

W przypadku zmiany kategorii, jeśli będziesz miał więcej ofert, to możesz wysłać mi plik z numerami ofert. 

Jeśli chodzi o aktualizację parametrów na podstawie produktów, to mamy zakładkę https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zmiany-w-katalogu/aktualizacje-ofert 

Tutaj przeczytasz więcej o tej zakładce: https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/jak-zaktualizowac-dane-w-swoich-ofertach-na-podstawie-powiazany... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Super, dziękuję bardzo

jeszcze jedno 🙂 w mailu mam informację teraz że mogę to zrobić tylko raz, że jak wznowię nie bedzie już możliwości żadnych zmian - a nie widzę nigdzie przycisku edycji w tym momencie. Mogę tylko ją wznowić - jak to kliknę tam będzie możliwość tej edycji czy jak?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl Zmiany kategorii oferty należy dokonać przed wznowieniem. Przejdź do formularza wystawiania z poziomu zakładki Mój asortyment 🙂 Tam edytuj ofertę 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Ok, udało mi się dokonać edycji, pół sukcesu za mną.

Straciłem niestety całą historię zakupów klientów i wyświetleń - czyli spadnę w wynikach trafności. Da się coś z tym jeszcze zrobić?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cdw_net_pl Wygląda na to, że wystawiłeś zupełnie nową ofertę, a nie wznowiłeś https://allegro.pl/oferta/egger-perfectsense-cleaner-1l-do-frontow-matowych-13897855752 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
cdw_net_pl
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, teraz już jest ok, uff 😉

oznacz moderatorów