anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie = darmowe "chwilówki"

kch8407
#9 Pomysłodawca#

Już trzeci raz to samo - kupuje przedmiot na lokalnie, płace od razu, wiadomośc "jutro wysyłam" i ... na tym koniec. Mija tydzień, brak kontaktu i towaru.

W poprzednich przypadkach sprawa zgłoszona do allegro, dyskusja, kolejny tydzień czekania, a potem następny aż odesłał pieniądze.

Ani przepraszam, ani pocałuj mnie w d..., podaj numer konta to odeśle i tyle, zero jakichkolwiek wyrzutów. Po prostu "jemu się to należało".

3 tygodnie pożyczki bez procentów, a ja czekam jak głupi najpierw na towar, potem na moje własne pieniądze, którymi jakiś cebulak obraca jak własnymi bez konsekwencji.

Żeby było śmieszniej, 1 z tych oszustów podczas sprawy ze mną, "sprzedawał" tak samo ten sam sprzęt po kilka razy, po zamknięciu sprawy dalej. Kilka tysięcy zł chwilówki za darmo, z kieszeni innych ludzi.

Zrobić nic nie można, nie można nawet napisać im opinii żeby inni nie dali się nabrac.

Dla allegro pieniądze zwrócone = sprawa zamknięta, tyle ich obchodzi.

I nie były to nowe konta bo od takich nie kupuje. Nie, po kilka lat na allegro, nawet jakieś pozytywy zebrane.

Jutro czeka mnie zakładanie kolejnej dyskusji i znowu zapewne kilka tygodni czekania aż mi z łaski odda moje pieniądze. Ręce opadają.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kch8407 Przykro mi, że masz taką opinię o Sprzedających na Allegro Lokalnie, ale pamiętaj, że w przypadku problemów z zakupem, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:61697613
#8 Zapaleniec#

nie ma co liczyc na pomoc allegro, ich system jest fatalny i cwaniaki go wykorzystuja

oznacz moderatorów

kch8407
#9 Pomysłodawca#

I kolejny oszust, konto zablokowali mu po tym jak już kupiłem, 2 tygodnie do zgłoszenia sprawy do pok, w tym czasie ten cebulak może sobie wydawać moje pieniądze a później jeszcze kilka tygodni minie zanim łaskawie mi je odda.

Brawo, po co oceny na lokalnie żeby kupujący mogli ostrzegać się przed takimi. Nee, niech robią co chcą.

oznacz moderatorów