anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - jak zapłacić za jeden koszt przesyłki za kilka przedmiotów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dzień dobry.

Wygralem na Allegro Lokalnie 9 przedmiotów. Są to małe przedmioty i mogą być bez problemu wysłane w jednej przesyłce. Nigdzie jednak nie ma takiej opcji, a ja nie mam zamiaru płacić 9 x za przesyłkę. A może jest taka opcja, a ja jej nie mogę odszukać ?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte przykro mi, jednak na ten moment nie ma możliwości połączenia licytacji w jedną transakcję. Możesz dogadać się ze sprzedawcą, żeby po opłaceniu przez Ciebie zakupów, zwrócił Ci środki za niewykorzystane przesyłki. Musiałby to zrobić bezpośrednio na Twój rachunek. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@w_kiwi dlaczego tak jest? Przecież to nie ma sensu i jest nie logiczne. Z jednej strony wprowadzacie smart, zachęcacie sprzedawców do darmowej dostawy, a z drugiej takie coś. Jak by na to nie patrzył, to logiki w tym nie ma, chyba, że chodzi o prowizję dla was od każdej wysyłki. Bo jak to inaczej logicznie wytłumaczyć???????

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte obecnie system działa tak, że wygraną licytację zalicza już jako zakup. Każda kolejna licytacja nie "wchodzi" do koszyka, tylko tworzy kolejną transakcję. Być może w przyszłości zostanie to zmienione. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@w_kiwi to, że tak jest to już wiem. Pytanie moje brzmi: dlaczego tak jest i nikt tego nie zmienia ??????

Tym bardziej, że przy kup teraz taka opcja jest, a przy licytacji nie ma.

Dlaczego ???????????????

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte na lokalnie nie ma prowizji od wysyłki 🙂 Lokalnie jest bardziej nastawione na sprzedaż pojedynczych produktów a nie hurtowe zakupy czy sprzedaż, pewnie stąd ten problem, napisz do sprzedawcy żeby zwrócił Ci różnicę na konto lub włożył do paczki o ile się zgodzi bo może wysłać każdą rzecz oddzielnie i nic nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@kostas11  nie mam zamiaru płacić 9 x za przesyłkę, tak jak już nie mam ani chęci, ani zamiaru czegokolwiek kupować na lokalnie. Wszystkiego dobrego.

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

W tym momencie allegro lokalnie jest **piiip**ianym portalem, tam nie ma żadnych możliwości, nie można połączyć kilku przedmiotów i opłacić tylko raz za wysyłkę, brakuje koszyka itp 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte OK ale raz że da się to połączyć za zgodą sprzedającego ale pod warunkiem że da się to wysłać w jednej paczce, ale co ma zrobić sprzedajacy jak zamiast 14zl musi dać np: po połączeniu 200zł za wysłanie!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 czytaj wszystko i ze zrozumieniem, to będziesz wiedział, że takich okoliczności o jakich piszesz w zakresie gabarytów i kosztów przesyłki tu nie ma, a zgoda sprzedawcy jest, ale można ją sobie w buty wsadzić, bo allegro wie lepiej co jest dla nas dobre.

Na Allegro.pl można było? Można. Na AL w kup-teraz można było? Można.

A dlaczego nie można na AL przy licytacji? A tego nie wie nikt, nawet allegro, ale to zapewne jest dla naszego bezpieczeństwa, wygody, no i dla naszego dobra.

Ech... gdyby Staszek Bareja żył, to miałby nieskończoność pomysłów na swoje filmy.

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ty piszesz o swoim przypadku a ja o szerszym kontekście.Nie będzie zgody Allegro bo tam są prywatni sprzedajacy i jedyna metoda która jest udostępniona na AL to paczkomat InPostu.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 

"Ty piszesz o swoim przypadku a ja o szerszym kontekście"

Tak, bo ten post dotyczy mojego przypadku.

"Nie będzie zgody Allegro bo tam są prywatni sprzedajacy i jedyna metoda która jest udostępniona na AL to paczkomat InPostu."

A skąd to wiesz? Bo allegro tak nie twierdzi, a wręcz nawet obiecuje, że to kiedyś zmieni.

Piszesz, że tylko Paczkomat, a to nie jest prawdą, bo jest jeszcze poczta polska, kurier, dostawa przez sprzedającego, odbiór osobisty i kilka innych. Zaglądałeś tam kiedyś?

Zresztą takie mam wrażenie jakbyś się z choinki urwał i za wszelką cenę chciał coś napisać, ale nie wiesz dokładnie co i o czym. Sorry jeśli się mylę, bo cię nie znam, ale takie mam właśnie wrażenie.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

TO JEST ROZWIĄZANIE:

NIE KORZYSTAĆ WIĘCEJ Z ALLEGRO LOKALNIE

oznacz moderatorów