anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie - sprzedający nie posiada zakupionego towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
silvinho9
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem kołyskę na allegro lokalnie, po paru dniach spróbowałem się skontaktować ze sprzedającą. Po dwóch dniach zadzwoniła mówiąc, że jej niema, i po przeszukaniu domu stwierdziała, że sprzedał ją już jakis inny domownik. W rozmowie prosiła, żebym spróbował to jakoś zareklamować, aby oddali jej prowizje. W allegro lokalnie takiej opcji nie ma. Powiedziała, ze za dzień, dwa, trzy odeśle mi pieniądze, ale czy faktycznie tak zamierza to nie mam pojęcia. Proszę o pomoc ze strony allegro. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Najlepiej dyskutuj z nią przez Allegro, do dyskusji włączy się pracownik Allegro i Ci pomoże. Zawsze też w dysusji możesz sam poprosić o pomoc pracownika serwisu.

Dyskusja na Allegro Lokalnie; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusj...

 

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@silvinho9 Na allegro lokalnie nie ma prowizji, a opłata za wystawienie nie podlega zwrotowi, problem sprzedającego że nie ma towaru, poinformuj go że kasę ma na Payu musi wypłacić i oddać Ci na konto, tu zwroty z poziomu konta też nie działają, daj mu na to 3 dni i podaj dane do zwrotu i poinformuj że zgłosisz sprawę na policję o wyłudzeniu, zadziała 🙂

Jeśli to nie pomoże wtedy dopiero dyskusja na allegro i POK 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
silvinho9
#7 Wielbiciel#

Szczerze to myślałem ze pisze tutaj do kogoś z allegro, wysłałem formularz, o 16 dopiero ktoś się dyskusja zainteresuje także dzięki ale tyle to sam wiem xd

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro lokalne to jak **piiip** Lepiej nie płacić przelewem lecz szukać w pobliżu i jechać osobiście po towar Ludzie są rożni ,policja działa także różnie więc jeśli się decydujesz kupić na odległość i przedpłacić to ryzykujesz

oznacz moderatorów