anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
bohdan125_2005
#7 Wielbiciel#

zakupiłem produkt na allegro lokalnie 

Aukcji tej nie mam w moich zakupach- czy tak powinno być?

Przyszedł mi tylko mail ze dokonałem zakupu oraz nastepny ze zakup został opłacony.

Dzien po zakupie nie otrzymałem przesyłki ( pezesylka on-live ) a konto sprzedawcy jest zablokowane 

Co z tym robić 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mwmonety
#21 Demiurg#

Widocznie gość skręcił już kogoś wcześniej lepiej nie płać i ogólnie ostrożnie z tym AL tam dzieją się rzeczy niebywałe.polecam poczytać tu na forum co piszą o tym portalu.

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

bohdan125_2005: "zakup został opłacony"

@mwmonety: "lepiej nie płać"

😜

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Aukcję masz w zakładce Kupione na tej stronie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne

Spróbuj otworzyć Dyskusję i poprosić tam o pomoc Allegro;

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusj...

Jeśli nie ma takiej możliwości lub Dyskusja nie przyniesie rozwiązania problemy, po 14 dniach od zakupu wystąp o zwrot wpłaty z POK; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów
bohdan125_2005
#7 Wielbiciel#

Faktycznie jest 

Na allegro kupuje od 2004 na a.lokalnie pierwszy raz 

Korzystałem z aplikacji i nie zwróciłem uwagi zd do lokalnych jest inna zakładka 

Dzieki za odp. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ja na Allegro od 2007, a na Lokalnie nawet nie próbuję kupować, po wątkach zamieszczanych tutaj widzę, co się tam dzieje 🙂 Że też Allegro aż do tego stopnia, z własnej woli, pogarsza sobie i tak wątpliwą reputację.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 No popatrz, a ja tydzień temu w końcu się przemogłem i po raz pierwszy kupiłem coś na AL. I co? I spoko:) Mejle doszły, płatność przeszła, towar dotarł (ba, nawet działa) - normalnie żadnych, odpukać, problemów. Szkoda tylko, że nie mogę wystawić komentarza sprzedającemu.

PS Ty nawet nie próbujesz tam się logować (tak zakładam, patrząc na to, że ciągle wklejasz błędne linki)😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Ojej, ależ sukces! Nie zostałeś oszukany na Lokalnie! Tak, masz rację, powinieneś móc wystawić komentarz już teraz, że zapłacony towar otrzymałeś i on nawet działa!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Komentarze z reguły wystawiam na ostatni dzień.
Skoro RAM-y bezbłędnie przeszły kilka przebiegów (trwających kilka godzin) na Memtest, tzn. że są sprawne.

PS Nie zostałem oszukany, gdyż najpierw sprawdziłem od kogo chcę kupić i zamieniłem kilka zdań z tą osobą.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Widzę tradycyjnie błędny link😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Knowhere Dzięki za info.

oznacz moderatorów