anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie płatności po złożeniu zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:81229832
#8 Zapaleniec#
  • Zamówiłam zamówienie od osoby prywatnej. anulowałam płatność bo nie chce płacić przelewem. Po prostu się strasznie boję, i nie mam tyle środków na koncie. Nikt mi nie zapłaci za to.więc Anulowałam płatność, czy to pomoże? Czy moje zamówienie zostało anulowane? Ponieważ gdy zobaczyłam płatność przelewem chciałam wyjść, przez przypadek wybrałam sposób dostawy ( odbiór w paczkomacie ) telefon sam automatycznie uzupełnił moje dane do wysyłki. Nie chcę tej paczki również dla tego, że się rozmyśliłam ale bardziej chodzi o sposób dostawy i płatność i o to,że brakuje mi pieniędzy.
    Osoba sprzedająca napisała,że moje konto zostanie zgłoszone. Czy będę miała z tego powodu jakieś problemy ? 
 

 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:81229832 Nie, na AL masz 5 dni na zapłatę jeżeli jej nie dokonujesz nie ma zakupu. Napisałaś że anulujesz i bardzo dobrze, nikt Ci nic nie zrobi. Druga sprawa płatność przez AF jest bezpieczna, masz jeszcze dyskusję, także POK jak nie dotrze towar albo nie taki.

oznacz moderatorów
Client:81229832
#8 Zapaleniec#

na Allegro Lokalne zamówienie złożyłam i anulowałam płatność. Pani u której złożyłam zamówienie powiedziała,że zgłosi moje konto i odpowiem za to.  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:81229832 Niczym się nie przejmuj. Na Allegro Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty. Tam zawiera się umowy warunkowe, a warunkiem jest zapłata. Zgodnie z regulaminem, po pięciu dniach bez zapłaty transakcja jest uznana za niebyłą, a umowa kupna zostaje rozwiązana. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji, sprzedawca tylko Cię straszy bezpodstawnie. Pani może sobie mówić, co chce, nic Ci nie grozi.

oznacz moderatorów
Client:81229832
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Uspokoiłam się po twojej odpowiedzi 🙂 

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

@Client:81229832 Nie bądź taka spokojna, po kilku takich żartach i zgłoszeniach sprzedawców twoje konto pewne będzie zablokowane.😎

oznacz moderatorów
Client:81229832
#8 Zapaleniec#

Pierwszy raz anulowałam płatność zamówienia

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:81229832 Nie słuchaj głupot @aragil To sprzedawca, który zazwyczaj zastrasza i utrudnia kupującym, co tylko się da. Na Lokalnie nie masz obowiązku zapłaty.

oznacz moderatorów
Client:81229832
#8 Zapaleniec#

Okej dziękuję bardzo za informację

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:81229832 Post założyłeś pod konkretną osobę?😁

oznacz moderatorów
Client:81229832
#8 Zapaleniec#

 @LEW433 tak

oznacz moderatorów