anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Allegro & Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
tsztoki
#8 Zapaleniec#

Witam. Przy próbie otwarcia aukcji z Allegro Lokalnie w aplikacji Allegro wyświetla się błąd połączenia. Czy u Was też tak jest?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tsztoki Próbowałeś odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
tsztoki
#8 Zapaleniec#

Właśnie to zrobiłem ale dalej wyświetla błąd. Czy u Was normalnie otwiera się aukcji Allegro Lokalnie w aplikacji?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tsztoki Możesz przesłać zrzut ekranu z widokiem komunikatu o błędzie? Przekażę go do zespołu technicznego z prośbą o weryfikację.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
tsztoki
#8 Zapaleniec#

Nie ma problemu. Wygląda to tak. Dodam, że mam połączenie z internetem 😉Screenshot_2021-03-02-16-28-41-161_pl.allegro.png

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tsztoki Dziękuję. Kiedy uzyskam więcej informacji, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tsztoki Z działu technicznego nie dostałam potwierdzenia, że taki błąd występuje globalnie. Przyczyną problemu może być połączenie internetowe, z którego korzystasz np. adresy DNS z funkcją blokowania reklam lub połączenie VPN na telefonie z blokowaniem reklam lub jakaś inna aplikacja blokująca reklamy. Czy przy połączeniach Wifi i LTE błąd się powtarza?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
greg1969_2005
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
tsztoki
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź i podpowiedź. Przyczyną okazała się aplikacja AdGuard i jeden z filtrów. Po dodaniu adresu allegrolokalnie.pl do białej listy wszystko działa i się otwiera. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@tsztoki Po raz kolejny się okazuje, że zanim zrobi się raban, należałoby sprawdzić czy problemu nie powoduje konfiguracja urządzenia, z którego się korzysta😏
Swoją drogą ciekawe zachowanie AdGuarda, bo mam podpiętych do uBlocka sześć list od AdGuarda i nie mam takich problemów z lokalnie. Która konkretnie lista to była?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
tsztoki
#8 Zapaleniec#

@KnowhereNie przesadzałbym z tym rabanem. To był zwykły problem, a AdGuarda sprawdzałem - jak widać tylko mi się wydawało...

Filtr KAD - Przekręty blokował stronę.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@tsztoki To nie chyba nie jest standardowa lista AdGuarda? Niemniej też z niej korzystam i ani razu nie wycięła mi lokalnie. Faktycznie jest w tej liście reguła "||allegrolokalnie.*^$document,domain=~allegrolokalnie.pl|~allegro.pl|~wp.pl", ale jak widać działa tylko przy żądaniach sieciowych typu "document".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
tsztoki
#8 Zapaleniec#

Tak to nie jest standardowy filtr AdGuarda. Ściągnąłem dodatkowo kilka polecanych. Nie mam pojęcia jak on działa, w każdym bądź razie blokował allegrolokalnie w aplikacji 😉

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@tsztoki Widocznie apka wysyła żądania sieciowe typu "document" (w przeciwieństwie do wersji www), albo w samym AdGuardzie ta regułka jest parsowana inaczej, niż w uBlocku.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów