anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja w allegro lokalne

HugoTomek
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam problem z gościem który wystawił rower w aukcji na allegro lokalne.

Wylicytowalem ten przedmiot i wygrałem licytację, ale z po kontakcie z właścicielem, on poinformował mnie że nie odda mi przedmiotu z aukcji bo uważa że suma która mu zaproponowałem jest za niska. Wpłaty jeszcze nie dokonałem za aukcję i wstrzymuje się z nią bo nie chce zostać oszukanym przez właściciela aukcji. Może ktoś mi pomóc co z tym zrobić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz to zgłosić do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

albo tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=30f4afcc-bf70-46f5-adc2-b8a51b2b8bb3

Na Lokalnie umowa zostaje zawarta dopiero w chwili zapłaty, dlatego powinieneś zapłacić przez Allegro Finanse i domagać się od kupującego wywiązania z umowy. Allegro, w przypadku odmowy wydania rzeczy, ma możliwość nałożenia ograniczeń na konto sprzedawcy.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@HugoTomek  Jeśli wylicytowałeś za ułamek ceny to sprzedający będzie wolał postawić rower pod sklepem żeby ktoś ukradł niż żeby go pakować, zanosić na pocztę, ponosić opłaty za sprzedaż.

Zastanów się czy warto się szarpać z nim i chodzić po sądach.

 

oznacz moderatorów

HugoTomek
#7 Wielbiciel#

To teraz co mam zrobić z tym że jeszcze nie opłaciłem aukcji, boje się że mogę dostać negatywny komentarz za to że nie oplacilem

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Czego się boisz? Na Allegro kupujący już od kilku lat nie otrzymują komentarzy, nie ma takiej możliwości technicznej, a na Allegro Lokalnie poza brakiem komentarzy nawet płacić nie trzeba, ponieważ po 5 dniach bez wpłaty umowa jest automatycznie rozwiązywana i kupującemu nie grożą żadne konsekwencje.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@HugoTomek Widać że długo nie kupowałeś-nie ma komentarzy dla kupujących -nigdzie. A ponadto na Allegro lokalnie nie ma dla sprzedających jak i kupujących.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@HugoTomek Moja dobra rada-odpuść sobie to co masz teraz,szkoda nerwów, a także całkowicie lokalnie-to zwykła partyzantka.

oznacz moderatorów