anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart - co oznacza ten komunikat?

Client:39924727
#7 Wielbiciel#

witam. Co oznacza na moim koncie kwota 26 PLN z groszami? Co to za oszczędność? Czy w związku z tą kwotą mogę dopłacić tylko różnicę do 39 pln aby mieć opłacony smart na 12 miesięcy

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Gdzie masz te 26 zł - tutaj? https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Jeśli tak, to te pieniądze możesz tylko wypłacić na swoje konto, a Smart musisz kupić oddzielnie.

oznacz moderatorów

Client:39924727
#7 Wielbiciel#

Twoje oszczędności na dostawach to: 26,87 pln- taki mam komunikat w smart. Stąd moje pytanie, czego to dotyczy i czy mogę dopłacic tylko różnicę do 39 pln

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:39924727 Dotyczy to dokładnie tego, co jest napisane - pokazuje ile, dzięki smartowi, zaoszczędziłeś na kosztach dostawy przesyłek do Ciebie. W związku z czym nie, nie możesz dopłacić różnicy (bo niby do czego miałbyś ją dopłacić).
No offence, ale troszeczkę się załamałem Twoim postem...

PS Jak na razie, ten smart jeszcze Ci się nie zwrócił. Musisz kupować więcej😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:39924727
#7 Wielbiciel#

jeśli takie posty cię załamują, polecam wizytę u specjalisty......,jeśli czegoś nie wiem to pytam do skutku, aż zrozumiem i nie widzę powodu, żeby tak reagować. Lepiej nic nie odpisywać, zrobi to ktoś o silniejszej psychice, ktoś kto tak szybko nie załamuje się. Pozdrawiam, miłego dnia.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:39924727 "Załamuje" mnie fakt, że ktoś nie jest w stanie zrozumieć prostego zdania składającego się z kilku słów (które można policzyć na palcach jednej ręki).
Daruj sobie więc uwagi o specjalistach i słabej psychice i lepiej zamij się opanowaniem jakże trudnej sztuki czytania ze zrozumieniem, którą to z reguły poznaje się już w szkole podstawowej.

Również pozdrawiam i życzę miłego dnia😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:39924727
#7 Wielbiciel#

a może ja nie mam palców????????nie pomyślałeś/aś? Dla kogoś kto ma doświadczenie wiele pytań może wydawać się trywialnymi. Umiem czytać ze zrozumieniem tekst jasny i przejrzysty, a ta odpowiedź taka dla mnie nie była. Nie zgrywałam mądrali co to wie wszystko, dlatego przykro zrobiło mi się jak przeczytałam pierwszą i drugą odpowiedź. Nie ja zaczęłam tę potyczkę słowną, ale ją skończę.  Dobranoc. Proszę już nie odpowiadać bo zgłoszę cię zgodnie z wiedzą nabytą w szkole podstawowej tam gdzie trzeba. Koniec tej dyskusji......rozmawiała gęś z prosięciem......poszukaj autora

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:39924727

"Twoje oszczędności na dostawach to: 26,87" - co tu jest takiego niejasnego i nieprzejrzystego, czego nie dało się zrozumieć? Szczególnie jeśli wcześniej (chyba świadomie) kupiło się smarta.

Zgłosisz mnie? Przepraszam bardzo, a za co i dlaczego? Oświeć mnie😏
Zdajesz sobie sprawę, że to forum publiczne i nie masz prawa zabraniać mi się wypowiadać i czegokolwiek nakazywać?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:39924727 To nie są żadne pieniądze, to tylko zachęta do zakupu Smarta. Musisz więc wydać całe 39 zł.

oznacz moderatorów