anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bez swojej uważam winy okradłem kogoś na 500 zł , wzywam allegro do rozwiązania tej sprawy

edzia6k1989
#8 Zapaleniec#

W maju wystawiłem przedmiot który ktoś kupił ale nie dokonał płatności , jako że miałem kupca wystawiłem aukcje ponownie , z sukcesem , dziś loguje na pocztę która używam tylko do allegro patrzę a tam z automatycznych wypłat PayU 500 zł przelane na moje konto , za aukcje ktora allegro po kilku dniach samo wznowiło , już nie wspomnę że kupujący nie napisał nic do mnie nie zadzwonił w żadnen sposób nie skontaktował się że mną , miało to miejsce 8 czerwca a dziś jest 28 ! Jak mam teraz oddać pieniądze temu anonimowi z allegro lokalnie ?który prawdopodobnie kupił to bez zakładania konta , proszę kogoś z moderacji o pomoc żeby te pieniądze wróciły do tego człowieka 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mdrogeria
#21 Demiurg#

pewnie będzie potrzebne więcej danych , zaczekaj na moderatorów  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

edzia6k1989
#8 Zapaleniec#

Ja ten moment do zamknięcia czekam na skontaktowanie mnie z kupującym ponieważ podał niedziałający numer , ktoś pomoże w skontaktowaniu się , chociaż jak dla mnie prościej byłoby gdyby poprostu podali mi nr konta z którego poszła wpłata 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@edzia6k1989 Majowa transakcja się nie powiodła. Piszesz, że wystawiłeś ją ponownie z sukcesem, a następnie, że doszło do sprzedaży bez Twojej wiedzy? Ja widzę, że faktycznie 8 czerwca doszło do sprzedaży, którą zobaczysz tutaj. W wyniku Twojej korespondencji z naszym działem obsługi, klientka dostała wczoraj wiadomość z prośbą o kontakt z Tobą. Mam nadzieję, że w ten sposób uda się wyjaśnić sytuację i zwrócić wpłatę, którą już wypłąciłeś.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

edzia6k1989
#8 Zapaleniec#
  • Aukcja zakończona została wznowiona automatycznie 😉 ta za którą ktoś nie zapłacil , czyli automat allegro sobie ją sam bez mojej wiedzy zgody i potwierdzenia wystawił 😉 ja jej nie wypłaciłem sam , możesz też to sprawdzić że na koncie są ustawione automatyczne wypłaty w każdy poniedziałek 😉 napiszcie wprost że to wy [edycja] i tyle , decyzyjna osoba co do ponownego wystawiania czego kolwiek w przypadku statusu aukcji na zakończona jestem ja , a nie jakiś automat 😉
oznacz moderatorów

edzia6k1989
#8 Zapaleniec#

A i jeszcze kwestia prowizji mam do zapłacenia rachunek , proszę zgłosić do usunięcia i usunąć prowizję za tą kwotę 500 zł , bo ja napewno tego nie zapłacę 😉

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@edzia6k1989 rozumiem Cię ale zaznaczyłeś że zapoznałeś się z regulaminem a tam jest że aukcje nie opłacone wznawiają się automatyczne i dostajesz dzień przed maila, widocznie przeoczyłeś 😞  Opłata transakcyjna regulaminowo też nie jest zwracana, można pisać i wyjaśnić poprosić, ale radzę spokojnie to zrobić bez emocji bo przyniesie odwrotny skutek 🙂

ps. nieopłacenie rachunku nie wiele Ci da, będzie komornik i blokada wszystkich kont po ip 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Raczej ma marne szanse na zwrot "prowizji", bo do transakcji nie doszło z jego winy (a nie kupującej).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

edzia6k1989
#8 Zapaleniec#

Z jakiej mojej winy ? Automat to wystawil , jak ktoś kupił przedmiot chyba miałem email i status aukcji na zakończona , nie ma wtedy możliwości nic z nią zrobić bo jest ZAKONCZONA , więc co ja mogłem zrobić ?;) To ich wina że ponowili aukcje bez mojej wiedzy bez mojej zgody , dla mnie została ona zakończona , taki miała status takie e-maile dostałem , nic nie mam więcej do dodania 😉

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@edzia6k1989 "To ich wina że ponowili aukcje bez mojej wiedzy bez mojej zgody" - zgodę wyraziłeś akceptując regulamin, którego najwidoczniej nie czytałeś (stąd brak wiedzy).
Skoro sprzedałeś, a mimo tego oferta została wznowiona, to znaczy że nie została przez kupującego opłacona przez allegro finanse w ciągu 5. regulaminowych dni. Z tego właśnie powodu allegro prawdopodobnie uzna Twoją winę i nie zwróci Ci "prowizji".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@MichalJerzy To się nie zdarza mówili, wszyscy o tym wiedzą mówili...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@edzia6k1989 Od mniej więcej połowy kwietnia nie da się kupować na allegro bez zakładania konta.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów