anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości zapłaty za wylicytowany przedmiot na allegro lokalnie.

Client:47538954
#8 Zapaleniec#

Witam!

Wygrałem dziś na licytacji u jednego sprzedawcy dwa przedmioty, ale gdy chce przejść żeby zapłacić (wchodzę na allegrolokalnie > kupione > mam te dwa przedmioty > do wyboru jest tylko opcja WYBIERZ METODĘ DOSTAWY pokazane na zdjęciu > wchodzę i mam tylko do wyboru Allegro Paczkomaty InPost gdy to klikam wyskakuje na dole na czerwono Wybierz formę dostawy jak na zdjęciu oraz na szaro jest napis KUPUJĘ I PŁACĘ i nie mogę go kliknąć ani przejść dalej do jakiejkolwiek formy płatności, co może być nie tak?

Dodam że  na  telefonie dzieje się tak samo.allegro.pngalll2.png

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47538954 Cześć, czy sytuacja powtarza się na innej przeglądarce lub w trybie incognito? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47538954
#8 Zapaleniec#

Nie sprawdzałem na innych ale zobaczę.

oznacz moderatorów

Client:47538954
#8 Zapaleniec#

Sprawdzałem na innej przeglądarce, w karcie incognito oraz u kogoś innego na komputerze i ten sam problem dalej.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47538954 Czy próbowałeś kliknąć na kafelek z Allegro Paczkomaty InPost? Czy wyświetla Ci się wtedy mapka z Paczkomatami? 

Widzę również, że masz starą wersję aplikacji i nieaktualną przeglądarkę Safari. Zaktualizuj proszę swoje narzędzia - być może ma to wpływ na działanie komponentu strony.

Sprawdź również, czy uda Ci się opłacić zamówienie z wyłączonymi wszystkimi wtyczkami w trybie incognito. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47538954
#8 Zapaleniec#

Nie wyświetla się mapka, wszystko jest aktualne, usuwałem i ponownie pobierałem wszystko od nowa zeby bylo aktualne, w trybie incognito też nie da rady.

oznacz moderatorów

Client:47538954
#8 Zapaleniec#

Widzialem na forum ze ktos inny tez ma taki problem, czy udalo u niego się to rozwiązać lub coś?

oznacz moderatorów

Client:47538954
#8 Zapaleniec#

Zgłoszono moją sprawę do działu technicznego więc czekam.

oznacz moderatorów

SilentPlanet
#1 Nowicjusz#

Nie mam opcji kupuję i płacę po wygranej licytacji a chce zapłacić za zakup.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jest już tu dzisiaj kilka zgłoszeń tego problemu ,zespół allegro pracuje ponoć nad rozwiązaniem sprawy.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jeśli dopiero co wygrałeś to czasem ta opcja pojawia się z opóźnieniem. Spróbuj za godzinkę lub dwie. Jeśli to nie pomogło to tylko allegro może pomóc.

oznacz moderatorów