anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak możliwości zweryfikowania sprzedającego

liliana18
#7 Wielbiciel#

wylicytowałam przedmiot, zapłaciłam i.. przedmiot znowu jest w ofercie,  sprzedający się nie odzywa. Dostałam powiadomienie, że nie zapłaciłam za przedmiot. żadnej możliwości sprawdzenia danych, numeru aukcji , nic. Mam numer konta i nazwisko sprzedającego, ale co z tego jeśli nie mam adresu, nawet na policję nie mogę zgłosić. Straszna kicha to allegro lokalnie

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@liliana18 Oczywiscie  że AL"kicha" ale sami jesteśmy sobie winni szukamy tzw "okazji"

oznacz moderatorów

liliana18
#7 Wielbiciel#

jakich okazji??? ludzie sprzedają, ludzie kupują, tak działa rynek, nieuczciwym jest sprzedawanie kilkakrotne tej samej rzeczy i kasowanie od ludzi. Na allegro masz wszystko jasne, allegro lokalnie to jakis oszustwo

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@liliana18 Każdy kieruje się swoimi priorytetami nie mam nic że ktoś coś łapie ale oszuści tylko na to czekają Ja nigdy bym nie kupił na Al za taką kwotę  Przykro mi żeś został(a) oszukana i nie pochwalam takich rzeczy

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@liliana18 No to zapłaciłaś, czy nie zapłaciłaś? Masz przedmiot w zakładce Kupione tu; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne ?

Wyjaśnij to ze sprzedawcą i domagaj się wydania towaru lub zwrotu wpłaty; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusj... Jeśli będzie to konieczne, w Dyskusji proś o pomoc pracownia Allegro.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Na AL brak wpłaty w ciągu 5 dni skutkuje ponownym pojawieniem się oferty i anulowaniem zakupu . Wygląda ,że robiłaś zwykły przelew lub on line się nie udał . 

oznacz moderatorów

liliana18
#7 Wielbiciel#

kupiłam 19,  nie ma możliwości przelania pieniędzy jak w allegro, tutaj nie masz żadnych danych sprzedającego, prosiłam o dane i 20 otrzymałam, a 21 zapłaciłam o czym poinformowałam sprzedającego, który najwyraźniej nie sprawdził czy otrzymał. Od tego jest zakładka wiadomości, żeby jej używać, jeśli coś jest nie tak. Sprzedający zareagował dopiero jak postraszyłam interwencja Allegro

oznacz moderatorów

liliana18
#7 Wielbiciel#

zapłaciłam, ty pokazujesz co ja sprzedają, a nie co kupuję....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@liliana18 Oczywiście że zakładce kupione jeżeli zapłaciłaś musi się pojawić https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

oznacz moderatorów

liliana18
#7 Wielbiciel#

dziekuję

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@liliana18 Tak trudno było kliknąć po lewej w Kupione? Masz ten przedmiot w kupionych, czy nie masz? Prawdopodobnie nie masz, bo nie zapłaciłaś przez Allegro Finanse w ciągu 5 dni. Po tym czasie umowa jest automatycznie rozwiązana i przedmiot ponownie trafia na aukcję, dlatego nadal jest w ofercie. Masz wyżej link do Dyskusji - domagaj się zwrotu wpłaty lub wysyłki towaru, jeśli zapłaciłaś bezpośrednio na konto sprzedawcy, poza Allegro Finanse. Na Lokalnie można płacić przez Allegro Finanse, tak ja na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów