anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak opcji : "wszystkie przedmioty sprzedającego "

larsen
#1 Nowicjusz#

Od pewnego czasu nie ma opcji "wszystkie przedmioty sprzedającego". To znaczne utrudnienie dla kupujących, myślę, że także straty dla osób sprzedających i Allegro.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  z jednej strony wyganiacie kolekcje na Lokalnie a z drugiej takie cuda, awaria czy celowe działanie, bo widzę że sporo firm zaczyna się pojawiać na Lokalnie ? Teraz w miejscu gdzie były inne oferty sprzedawcy jest puste miejsce 😞

Zrzut ekranu 2024-04-09 100259.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Wy tak na serio? czy znowu 'testujemy nową opcję aby kupujacy mniej widzieli i nie kupowali tyle"?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Auć rzeczywiście. Nie dość, że tamten serwis w ogóle jest do wystawiania nie przygotowany. To jeszcze te ułatwienia, które chyba przez pomyłkę dodali usuwają! Wywala się tam firmy to się to przystosowuje odpowiednio. W tej chwili ani jeden serwis ani drugi do niczego się nie nadaje.

Kupującemu jedyne co mogę doradzić to wpisanie nicku sprzedającego na głównym allegro i wyszukanie tam jego ofert. Wtedy z poziomu głównego nadal da się to przejrzeć. Ups, teraz pewnie to też usuną...

oznacz moderatorów

Art_bazarek
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Ja również protestuję - opcja ZOBACZ WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SPRZEDAJĄCEGO  na Allegro Lokalnie jest niezbędna. Mam nadzieję że jej brak to awaria a nie celowe działanie sewisu. Proszę o wyjaśnienie ....

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@larsen @Art_bazarek @AnnaG-Antyki @pinsplash @kostas11 Możecie być spokojni, to nie żaden test, a awaria widoku ogłoszeń. Nasz zespół już pracuje nad poprawką. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

jaibo
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Od kilku dni po wyszukaniu produktu nie wyświetlają mi się pozostałe produkty tego samego sprzedawcy na Allegro lokalnie:-( dodatkowo nie mogę połączyć wylicytowanego przedmiotu z innymi przedmiotami wystawionymi przez tego samego sprzedającego.Bedę wdzięczna za pomoc

oznacz moderatorów

Client:48516599
#1 Nowicjusz#

allegro lokalnie nie widzę "pozostałe przedmioty" sprzedającego. korzystam z przeglądarki na laptopie. kwestia dotyczy wszystkich sprzedających. widziałam, że jakiś czas temu inni użytkownicy też zgłaszali taki problem. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów