anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak potwierdzenia zakupu all lokalnie.

wyprz-domowa
#8 Zapaleniec#

Nie otrzymałem potwierdzenia mailowego o zakończeniu zakupu choć mam od wczoraj płatność zakończoną. Czy sprzedający też nie ma wiadomości o mojej wpłacie tylko o rozpoczęciu?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wyprz-domowa poproszę o informacje jakiej oferty to dotyczy? Czy dokonałeś zakupu z tego konta na Allegro Lokalnie? Pytam, ponieważ na tym koncie na Allegro ani na Allegro Lokalnie nie ma żadnego zakupu. 
Poproszę o podanie numeru oferty oraz loginu konta, z którego złożyłeś zamówienie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Z innego konta.Piszę teraz z loginu na którym kupiłem na allegro lokalnie. Nie znalazłem numeru aukcji.

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Zakup wczoraj i dostałem tylko maila o rozpoczętej płatności.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_KANCELARIA_ u nas w systemie ta płatność jest już "zakończona". Sprawdziłam też i wysłaliśmy do Ciebie wiadomość "Dziękujemy za wpłatę za...", została dostarczona wczoraj o 18:25. Więc środki są już na saldzie sprzedającego (otrzymał on również powiadomienie e-mail na ten temat).  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Dzięki. Niestety nie otrzymałem maila, na serwerze też nie ma, ani w spamie. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

_KANCELARIA_
#9 Pomysłodawca#

Ok. Były jednak w spamie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@_KANCELARIA_ nie ma sprawy! Oki, no to super, że się odnalazł, dzięki za informację! 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów