anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wysyłki przedmiotu od sprzedającego.

SmartGadgets_
#8 Zapaleniec#

Witam. Niestety spotkała mnie przykra sprawa mianowicie zakupiłem przedmiot dokładnie Apple Watch Ultra 2 od osoby prywatnej na allegro lokalnie, problem polega na tym że od środy próbuje się skontaktować z sprzedającym w sprawie informacji kiedy przesyłka będzie wysłana. Niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi do piatku kiedy sprzedający napisał żebym mu nie przeszkadzał bo ma ważniejsze sprawy na głowie… już mi się zapaliła czerwona lampka i stworzyłem dyskusję na allegro, przez weekend nie uczestniczył w dyskusji, ale ja się zabrałem za research i znalazłem pana na fb i dodałem do znajomych , odziwo pan przyjął zaproszenie i co najlepsze w sobotę wysłał rolkę na fb gdzie ma ten zegarek na ręce jak ja już go kupiłem… dodam że z panem nie da się normalnie załatwić sprawy, piszę że jestem **piiip**a itd itp. Moje pytanie brzmi bo allegro wkroczyło do akcji i prosi sprzedającego o załącznik potwierdzający wysłanie paczki lub potwierdzenie zrobienia zwrotu. Mogę się założyć że ani to ani to nie wyślę. Ile ma czasu sprzedający w takiej sytuacji żeby wysłać załącznik ? Ile ja muszę czekać żeby doczekać się zwrotu pieniędzy za zakup bo szczerze już nie chce się z panem bawić w kotka i myszkę…. Pozdrawiam 👋 przepraszam za długość 😉

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SmartGadgets_ Sprzedający na Allegro Lokalnie ma 7 dni na wysłanie towaru. Poczekaj proszę na odpowiedź sprzedającego i nie zamykaj dyskusji, dopóki nie dostaniesz zegarka lub zwrotu pieniędzy. 

oznacz moderatorów

SmartGadgets_
#8 Zapaleniec#

Mam rozumieć że 7 dni roboczych ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, 7dni.

oznacz moderatorów

SmartGadgets_
#8 Zapaleniec#

Jutro mija 7 dni 

oznacz moderatorów