anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wysyłki zamówienia

andrzejsup
#8 Zapaleniec#

 08.11 kupiłam biblioteczkę na książeczki dziecięce. Czas wysyłki określony przez sprzedającego: 25 dni roboczych. Sprzedający nie odpowiadał na wiadomości, czas na realizację minął -  13.12 otworzyłam dyskusję. Sprzedający odpisał, że biblioteczkę wyśle w poniedziałek. Napisałam, że czas na realizację minął, odpisał, że zrobi wszystko, aby wysłać paczkę jak najszybciej. Zamknęłam dyskusję i chyba to był błąd. Dziś poniedziałek, paczka nadal nie jest wysłana, sprzedający nie odpisuje. Nie mogę ponownie otworzyć dyskusji. Co mogę zrobić? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@andrzejsup poprosiłam o pomoc w tej sprawie, otrzymasz od nas wiadomość e-mail. Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

andrzejsup
#8 Zapaleniec#
Dziękuję!
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@andrzejsup napisaliśmy już do Ciebie wiadomość e-mail, odnajdziesz ją po numerze 29657733 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

andrzejsup
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, wygląda na to, że będziemy musieli jutro zrobić dokładnie tak, jak w mailu, bo dziś przesyłka nie została nadana.

oznacz moderatorów

andrzejsup
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, wygląda na to, że będziemy musieli jutro zrobić dokładnie tak, jak w mailu, bo dziś przesyłka nie została nadana.

oznacz moderatorów

andrzejsup
#8 Zapaleniec#

@la_nika proszę o pomoc. Dziś po godzinie 16 złożyłam wniosek Allegro Protect. Przed chwilą dostałam smsa, że sprzedający nadał dziś przesyłkę o 13:11 (nie poinformował mnie o tym w żaden sposób wcześniej). Co mam zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@andrzejsup Na tym etapie nic nie musisz robić. Poczekaj na przesyłkę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

andrzejsup
#8 Zapaleniec#

Nie trzeba w żaden sposób anulować złożonego wniosku Allegro Protect? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@andrzejsup Nie otrzymałeś jeszcze przedmiotu, więc poczekaj. Jeśli informacja o nadaniu przesyłki znajduje się w naszym systemie, wniosek zostanie odrzucony.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

andrzejsup
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

czyli biblioteczka na zamówienie? bo stąd wnioskuję czas realizacji taki długi...

oznacz moderatorów

andrzejsup
#8 Zapaleniec#

Sprzedający ma w swojej ofercie kilka różnych biblioteczek, kupujący wybiera jedynie kolor. 

Byłam świadoma, że czas realizacji jest długi i akceptowałam to, jednak dziś mija 29 dzień roboczy, za dwa dni wyjeżdżam, a sprzedający milczy.

oznacz moderatorów