anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce wystawić Komentarz Sprzedającemu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

Witam chcę wystawić komentarz Sprzedającemu co należy zrobić  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@Sebek_ti7 Należy wejść w zakładkę Moje zakupy i przy właściwym przedmiocie kliknąć Oceń sprzedającego. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Sebek_ti7 na stronie allegro po zalogowaniu u góry po prawej stronoie jest Twój nick , kliknij w niego , a wyjdzie lista , klknij w kupione i następnie ,, oceń swprzedawcę ,, - wybierz właściwy i oceń .

oznacz moderatorów
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

Tak tylko że towar nie został przez zemnie opłacony powód byl taki ze nie doczytałem opisu i zalicytowałem wygląd aukcje i napisałem do sprzedającego ze rezygnuje z chcecie zakupu i towar został przez sprzedającego ponownie wystawiony  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Sebek_ti7 Jeśli tak, to nie wystawisz oceny. Allegro niedawno zablokowało wystawianie ocen w takich przypadkach.

Możesz więc innym razem kupić towar, sprzedawca po zakupie poinformuje Cię, że to produkt nieoryginalny, Ty nie zapłacisz, co jest zrozumiałe, i nie wystawisz sprzedawcy negatywa za sprzedaż podróbek. 

oznacz moderatorów
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za konkretną i rzeczową odpowiedź. Pozdrawiam Sebek_ti7 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Pozdrawiam również. 

oznacz moderatorów
Sebek_ti7
#8 Zapaleniec#

😊

oznacz moderatorów