anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić?

Tanio_okazje
#1 Nowicjusz#

Zamówiłam przesyłkę na allegro lokalnie zapłaciłam 130 zł i napisałam do Pani kiedy wyśle przesyłkę a ona mi napisała że nie wyśle bo juz jej nie ma. Nie mogę ani anulować ani nic bo chyba nie ma jak...

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@Tanio_okazje Zarządać zwrotu wpłaty ( będziesz musiała podać numer konta bankowego) oraz zgłosić do Allegro.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Tanio_okazje Niczego nie  anuluj, tylko jak minie czas wysyłki otwórz dyskusję, pani wystawia i ma obowiązek realizacji zamówienia: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@LEW433  tak to nie działa. Ludzie często zapominają aby wycofać aukcję a np. sprzedali przedmiot na innym portalu sprzedażowym. W tamtym roku pytałem się o zasilacz jednego gościa, oferta wisiała na lokalnie. Odpisał, że sprzedał go miesiąc temu i zapomniał zakończyć aukcje. Po tym zaraz ją zamknął. 

@Tanio_okazje najważniejsze aby sprzedający oddał tobie pieniądze.

@

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Tanio_okazje Wyślij sprzedającej numer konta > niech Ci odda pieniadze. Nie daj sie napuścić na awanturę (dyskusję) bo to i tak do niczego innego nie doprowadzi > tylko do zwrotu pieniędzy > a oszczędzisz czas i nerwy > po co Ci to ? Przedmiotu juz nie ma > zwykły ludzki błąd. "Tylko ten się nie myli, co nic nie robi"niektórzy z nudów podpuszczaja do awantur, które niczego nie wnoszą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Poczytaj odpowiedź pani i nie pisz że zapomniała!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Jak zawsze to samo. "ona mi napisała że nie wyśle bo juz jej nie ma" Po prostu zapomniała skasować aukcję, W tym temacie jest na AG dużo wpisów > nie ona pierwsz i nie ostatnia. A awantura nic nie da > dobrze o tym wiesz.

oznacz moderatorów