anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z moim zakupem?

passa57
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem aparat fotograficzny od Pani z J. G. zapłacony tylko w tym problem, że zapłaciłem za niego jak p. na mnie nalegała, bo nie chciała zgodzić się na sprzedaż za pobraniem. W tym senk, że do tej pory ani żadnej informacji na maila, ani za pośrednictwem allegro, przysyłka jak do tej pory nie dotarła. Wszystko inne co zamówiłem równocześnie z aparatem, dotarło . Nie chciałbym wystawiać tej pani minusowych opinii @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ , ale czekam na zrealizowanie mojego zamówienia.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@passa57 sprzedająca powinna już nadać to zamówienie, dlatego załóż proszę dyskusję. Po 24h w razie potrzeby możesz poprosić nas o pomoc w dyskusji.
Mam nadzieję, że sprawę uda się szybko wyjasnić i otrzymasz swoje zamówienie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

passa57
#9 Pomysłodawca#

Ale ta osoba w ogóle nie odpisuje, ani nie odbiera telefonu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@passa57 w dyskusji sprzedający ma obowiązek wypowiedzieć się w ciągu 24h, jeśli tego nie zrobi możemy nałożyć ograniczenia na konto. Dlatego załóż proszę dyskusję, jeśli sprzedająca nie będzie odpowiadać podejmiemy odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

passa57
#9 Pomysłodawca#

ok

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@passa57 Jeżeli się nie odezwie i nie otrzymasz towaru, po 14dniach od otwarcia dyskusji dostaniesz prawo do złożenia wniosku o rekompensatę, wniosek do Allegro Protect.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@passa57 

Dlatego właśnie dyskusja. Jeżeli tam nie będzie również odpowiedzi, wysyłka nie nastąpi, zamkniesz dyskusje jako nierozwiązaną i możesz się zgłosić do Allegro Protect.

oznacz moderatorów

passa57
#9 Pomysłodawca#

Udało się załatwić pozytywnie sprawę z aparatem, a to dzięki waszemu wsparciu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@passa57 super, dzięki za informację! Polecamy się na przyszłość 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów