anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli przez przypadek kliknąłem kup teraz na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Krystian1736
#7 Wielbiciel#

Witam, kliknąłem kup teraz przez przypadek na Allegro Lokalnie ale nie zapłaciłem, czy da się anulować zakup, na  pewno do mnie nie przyjdzie? ponieważ mam włączone auto wpisywanie danych ale nie jest opłacone. 

Proszę o pomoc.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@Krystian1736 Na Allegro Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty. Zgodnie z regulaminem, po pięciu dniach bez wpłaty transakcja jest uznana za niebyłą, a umowa kupna jest rozwiązywana. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Twoja oferta kupna anuluje się automatycznie po tym czasie, a oferta sprzedawcy zostanie wznowiona.

oznacz moderatorów
Krystian1736
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za szybką odpowiedź. Bardzo się bałem że będę musiał ponieść jakieś koszty.

Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Krystian1736  Koszty to może ci nie grożą, ale tak zwana kultura osobista wymaga aby wysłać maila do sprzedającego, wyjaśnić, przeprosić...

Przynajmniej nie musiał by czekać sprzedający  tych 5 dni  z nadzieją na zapłatę.

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@Krystian1736 

Tylko jeszcze napisz do sprzedającego o rezygnacji, aby nie musiał czekać tych pięciu dni.

A określenie "Na Allegro Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty." uważam za niefortunne, sugerujące jakoby można sobie było bezstresowo klikać po ofertach nie płacąc za nic.

Cytując klasyka: allegro to nie zabawa.

A ja bym dodał: Lokalnie też.

;]

oznacz moderatorów