anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę wycofać się z wygranej licytacji na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Qshiro
#9 Pomysłodawca#

Chciałeś się wycofać z wugranej licytacji na alegro lokalnie gdyż sytuacja uniemożliwiła mi kupno produktu.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
xyz96
#21 Demiurg#

@Qshiro Nie musisz się wycofywać. Po pięciu dniach bez wpłaty umowa zostanie automatycznie anulowana, a transakcja uznana za niebyłą. Wynika to z regulaminu Allegro Lokalnie. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji, więc niczego nie musisz się obawiać. Po prostu nie płać i zapomnij o sprawie. 

oznacz moderatorów
Qshiro
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za pomocną odpowiedź

oznacz moderatorów
Qshiro
#9 Pomysłodawca#

Co zrobić jeśli sprzedający u którego wygrałem licytację i nie mogłem zapłacić zprzyczyn osobistych chce mnie oskarżyć o oszustwo.

oznacz moderatorów
Qshiro
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Co zrobić jeśli sprzedający na allegro lokalnie u którego wygrałem licytację i nie mogłem zapłacić z przyczyn osobistych chce mnie oskarżyć o oszustwo.

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#

@Qshiro Nie macie innych zabaw oprócz licytacji na allegro u siebie?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Qshiro Nic nie musisz robić i niczego nie musisz się obawiać. Zgodnie z regulaminem Allegro Lokalnie, brak zapłaty w ciągu 5 dni powoduje rozwiązanie umowy kupna, a transakcja jest uznana za niebyłą. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji, a sprzedawca nie zna regulaminu, dlatego próbuje Cię zastraszać.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Qshiro Zakup na Allegro Lokalne.

Co, jeśli nie zapłacisz za przedmiot

W przypadku ogłoszenia z kup teraz lub ogłoszenia z licytacją sprzedający musi otrzymać płatność za przedmiot w ciągu 5 dni. Jeśli do tego czasu wpłata nie zostanie zaksięgowana, anulujemy Twój zakup. Nic nie zrobi.

oznacz moderatorów
Qshiro
#9 Pomysłodawca#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_Czyli nie może mnie oskarżyć o oszustwo

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Qshiro jeśli takie sytuacje się powtarzają i sprzedający może podejrzewać, że jest to celowe działanie na jego szkodę to może zgłosić konto, które dokonuje takich zakupów bez opłat do nas, a my podejmiemy odpowiednie kroki. Ale jeśli to była wyjątkowa sytuacja to sprzedający nie ma podstaw do takich oskarżeń. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Qshiro Nie daj się zastraszyć, absolutnie nic Ci nie zrobi. Nie ma szans, ponieważ regulamin Lokalnie stanowi, że tam zawiera się umowy warunkowe, a warunkiem jest zapłata. Nie ma zapłaty, umowa jest rozwiązywana.

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nic z tym nie zrobi, straszy i jakby nawet oskarżył to tylko poniesie koszty.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Qshiro Powyższy tekst skopiowano z tego artykułu; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/jak-zaplacic-za-zakup-na... Przeczytaj, znajdziesz tam więcej informacji o zakupach na Lokalnie.

oznacz moderatorów
Qshiro
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za kolejną pomoc

oznacz moderatorów