anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli sprzedający nie odpowiada od prawie 5 dni na allegro Loklanie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
M3X2
#9 Pomysłodawca#

Witam mam problem: kupiłem grę FIFA 18 (wygrana na licytacji), przelew na pewno się powiódł bo pobrało mi z konta. Z tego co pamiętam przelew robiłem w piątek a nadal widzę status jako: "oczekuje na nadanie". Pisałem do sprzedającego jednak nie dostaję żadnej odpowiedzi. Licytację wygrałem za dość mało bo ledwo 4zł jednak przesyłka trochę kosztowała i mam wrażenie, że sprzedający chce mnie oszukać więc co mam zrobić?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
M3X2
#9 Pomysłodawca#

Ok a co jeśli wtedy sprzedający nadal nie odpowie? Czy moje środki zostaną zwrócone?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro może Ci zwrócić w formie rekompensaty z Allegro Protect.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zaniemówił z wrażenia . Zapewne myśli co tu zrobić aby zrezygnować z takiego zakupu na którym pewnie sporo stracił . W najgorszym razie allegro Ci zwróci pieniądze z programu ochronnego ,ale próbuj coś ugrać przez dyskusję . Wystawiając coś na licytację trzeba się liczyć z tym że cena końcowa może być niższa niż się oczekuje . Na upartego możesz prawnie (sądownie) domagać się wydania rzeczy .

oznacz moderatorów
M3X2
#9 Pomysłodawca#

ok dzięki za odpowiedź z tego co widzę jeśli sprzedający nic nie zrobi po 14 dniach to allegro powinno mi zwrócić pieniądze. Też tak pomyślałem, że skoro nie ma kontaktu to pewnie przez dość niską cenę na licytacji.Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
M3X2
#9 Pomysłodawca#

sprzedający w końcu wysłał paczkę i mam ją tylko płyta jest w fatalnym stanie i mój sprzęt mi tego nie czyta jestem 100% pewien, że to wina płyty bo ma liczne rysy a niektóre są wklęsłe jakby ktoś śrubokrętem. Rozumiem, że mam ponownie odtworzyć dyskusję? mogę nawet tutaj przesłać zdjęcie płyty jeśli się przyda

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@M3X2 jak zakończyłeś lub się zakończyła to ponownie dyskusji nie otworzysz. Jedyna opcja to złożyć reklamacje u sprzedawcy na niezgodność towaru z opisem. jakbyś miał problemy ze sprzedawcą możesz napisać do allegro Problemy transakcyjne 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@M3X2 a to wersja fizyczna czy elektroniczna? @

oznacz moderatorów
M3X2
#9 Pomysłodawca#

oczywiście fizyczna, praktycznie nie sprzedają kodów do gier na playstation

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@M3X2 podejrzewam, że albo wystawił i zapomniał albo cena jest dla niego nie satysfakcjonująca i nie wyśle Ci tego.

Jak nie odpowiada to myślę , że pierwsza opcja jest najbardziej prawdopodobna

oznacz moderatorów