anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest mozliwe, że sprzedający jeszcze nie otrzymał wpłaty?

_1985_
#8 Zapaleniec#

7 kwietnia zakupiłam przedmiot u pewnego sprzedającego, wpłaty dokonałam natychmiast na nr konta wygenerowany przez Payu. Pieniądze z mojego konta bankowego zostały pobrane. Na drugi dzień odezwał się do mnie sprzedający proponujac mi  zmianę sposobu dostarczenia towaru na odbiór osobisty (sprzedający jest z sąsiedniego miasta) nie zgodziłam się z przyczyn zdrowotnych i poprosiłam o przesyłkę kurierską- tak jak zaproponowane było w opisie aukcji. Dwa dni później sprzedający napisał, ze nie ma jeszcze mojej wpłaty i gdy wpłata będzie już na koncie to on odezwie się w sprawie wysyłki. Od tamtej pory cisza i brak kontaktu ze sprzedającym. Aukcja ma status "zakończona". Czy to możliwe, ze mimo pobrania pieniędzy z mojego konta one przez te 17 dni nadal nie dotarły do sprzedającego?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

_1985_
#8 Zapaleniec#

Cały czas będe kontynuowała dyskusję. W razie czego mam także rozmowę ze sprzedającym toczacą sie na moim prywatnym mailu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_1985_ Radzę zostawić tylko dyskusję na Allegro.

oznacz moderatorów

_1985_
#8 Zapaleniec#

Mam jeszcze pytanko: Ile czasu ma sprzedający na zwrot pieniędzy po tym, jak w dyskusji został o to poproszony przez Allegro?

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

To że allegro go poprosiło, nie ma znaczenia. Sprzedający ma 14 dni na zwrot pieniędzy od czasu odstąpienia od umowy. 

oznacz moderatorów

_1985_
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź, w takim razie spokojnie poczekam z nadzieją, że przez te 14 dni uda mi się odzyskać pieniądze. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_1985_ Sprzedający powinien zrobić to bezzwłocznie, ma max 14dni ale nie od czasu poproszenia przez Allegro tylko od czasu twojego odstąpienia od umowy zakupu. Teraz już nie ma dola Ciebie znaczenia jego czas, jeżeli nie odda do czasu zakończenia dyskusji i możliwości złożenia przez Ciebie wniosku do POK, to będzie jego problem.

oznacz moderatorów