anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tray dni temu dokonałem zakupu, do dziś zero kontaktu, zero odpowiedzi

MAMY ROZWIĄZANIE!
zietka123456789
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zietka123456789, przykro mi, że po zakupie nie masz kontaktu ze sprzedającym. W takiej sytuacji możesz rozważyć rozpoczęcie z nim Dyskusji. Jeśli w ciągu 24 godzin nie otrzymasz od sprzedającego odpowiedzi w Dyskusji, możesz poprosić o wypowiedzenie się w niej pracownika Allegro.

 
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
zietka123456789
#7 Wielbiciel#

Jest super

oznacz moderatorów
zietka123456789
#7 Wielbiciel#

nie wiem gdzie mam szkać wniosku o zwrot rękompensaty

oznacz moderatorów
zietka123456789
#7 Wielbiciel#

co to znaczy, moje konto nie spełnia wszystkich warunków, dlatego nie mogę złożyć wniosku

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@zietka123456789  I bardzo dobrze że nie możesz złożyć wniosku. Wniosek do POK możesz złożyć dopiero po 14 dniach w przypadku nierozwiązanej dyskusji.  Na razie musisz dać szansę wypowiedzieć się sprzedającemu, jest weekend, powinien odpowiedzieć w poniedziałek, ja dałbym mu szansę do  środy

@LEW433 , @mr_oma ,  Czy was naprawdę pogięło?  Tray dni temu (chyba to trzy?)  kupiła przedmiot,  sprzedający ma przynajmniej 7 dni na  zapakowanie i wysyłkę.

Skąd  pomysł dyskusji w święta i w trzy dni po zakupie?  Gratuluję, właśnie tak powinno wyglądać rozwiązywanie problemów, byleby napisać, a potem niech się dzieje co chce 😡

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@br. A ty czytasz regulamin, kiedy można założyć dyskusję, a powiedz mi dlaczego tak się boicie tej dyskusji?

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Ja się nie boję dyskusji, nie sprzedaję, ale  co ma z tym wspólnego regulamin?  Czy naprawdę uważasz że dyskusję można założyć w minutę po kliknięciu zakupu, a  w drugiej minucie złożyć wniosek do POK, nawet bez zapłacenia?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@br. Tak uważam, że jeśli jest taka potrzeba to można otworzyć dyskusję. Nie znam tych ludzi skąd u nich taką nerwowość, ja  skorzystałem 2x w życiu i to po wymianie wcześniej korespondencji ze sprzedającym, ale nie będę oceniał tych którzy mają taką potrzebę i nie wiedzą jak inaczej rozwiązać problem, zgłoś pomysł do Allegro żeby zlikwidowali dyskusję.

oznacz moderatorów
zietka123456789
#7 Wielbiciel#

Dla twojej informacji, dyskusja trwa już osiem dni i zero kontaktu.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@zietka123456789 Wniosek będzie dostępny jak dyskusją nie rozwiąże problemu!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@zietka123456789 Tu otwierasz dyskusję i sprzedający ma 24godz. na odpowiedź, ale na Allegro Lokalne sprzedający ma 7 dni na wysyłkę, chyba że był podany inny termin: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
zietka123456789
#7 Wielbiciel#

Do dziś nie mam odpowiedzi, czy to jest normalne. Zaczynam myśleć że zostałem oszukany

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@zietka123456789, widzę, że w Dyskusji dotyczącej zamówienia nr 027a5d3c-52db-4e58-8a28-a7535f7f9237 otrzymałeś od nas odpowiedź. Zachęciliśmy Cię do złożenia wniosku o Program Ochrony Kupujących. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów