anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na Allegro Lokalnie dziala Allegro Protect?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:63752724
#7 Wielbiciel#

Hej, w najblizszym czasie planuje kupic smart watcha na allegro lokalnie, i chviałbym sie zapytac czy allegro protect zadziala jesli kupie ten zegarek opcja kup teraz przesylka InPost, poniewaz boje sie ze Osoba od ktorej kupuje mnie oszuka. Z gory dzieki za odpowiedzz🥰

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63752724 tak 🙂 Allegro Protect działa zarówno na Allegro jak i na Allegro Lokalnie. Wybierz proszę płatność z góry, opłać zamówienie przez Allegro Finanse, a w razie problemów będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
SzymonL8
#9 Pomysłodawca#

**piiip**a działa, oferta bez opcji kup teraz, a wyświetlacie

"Kupujesz z Allegro Protect
100% zakupów ze zwrotem pieniędzy do 48h. Dowiedz się więcej »"

Gościu konto 14 lat a towaru nie wysłał.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SzymonL8 Na Twoim koncie nie widzę żadnej historii zakupów w ostatnim czasie. O jakie zamówienie chodzi? Jeżeli przedmiot nie został kupiony w opcji kup teraz lub w licytacji, nie będziesz mieć możliwości skorzystania z Allegro Protect.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sikorskilukasz
#8 Zapaleniec#

Sprawdz moje konto-zapoznaj się jak zostałem oszukany przez sprzedającego i jak potraktowało mnie Allegro- 30% zwrotu na zbycie mnie i dobra rada, abym dochodził swoich praw w Sądzie. Allegro dziękuje Wam za pomoc. Allegro Protect to fikcja!!!!!!

oznacz moderatorów
enter2006
#9 Pomysłodawca#

Również tak uważam ! Mam tyle wiadomości prywatnych od Allegro. Chętnie udostępnię 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@SzymonL8 Trzeba kupować przez allegro aby być objętym ochroną.

oznacz moderatorów
sikorskilukasz
#8 Zapaleniec#

Niech Pani nie wprowadza w błąd kupujących. Wasze bezpieczne zakupy - program ochrony kupujących Allegro Protect, którym się tak szczyci Allegro to żenada i fikcja!!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zapytam, po co kupujesz skoro masz wątpliwości, z góry zakładasz ze cię oszuka.😣

oznacz moderatorów
Client:63752724
#7 Wielbiciel#

chodzilo mi ogolnie, jeszcze nie znalalzem ogloszenia z ktorego chcialbym kupic zegarek. Chyba wiesz o co mi chodzi

oznacz moderatorów
SzymonL8
#9 Pomysłodawca#

.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63752724 Allegro Protect obowiązuje wyłącznie w opcjach kup teraz i licytacji. Jeśli dokonałeś płatności i nie otrzymałeś towaru, to zgłoś to na policję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

"Dlaczego oszukujecie ludzi" - z takimi podejrzeniami należy kierować się od razu do odpowiednich organów, allegro gadane nie jest odpowiednim miejscem. 

oznacz moderatorów
SzymonL8
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego oszukujecie ludzi pisząc na Allegro lokalnie
"Kupujesz z Allegro Protect 100% zakupów ze zwrotem pieniędzy do 48h. Dowiedz się więcej »"

Oferta bez opcji kup teraz, wpłaciłem kasę gościowi na konto, towaru nie wysłał, kontakt się urwał (gościu konto 14 lat na allegro).
Pomoc allegro ma problem w [edytowano] i zakłada spór niewinnemu gościowy z całkiem innym towarem od którego kupowałem miesiąc wcześniej. Na pytanie dlaczego oszukali mnie że jest Allegro Protect a teraz się wykręcają od wypłaty kasy odpowiedzi brak.

Tutaj prawdopodobnie ten sam oszust z innego konta z tym samym towarem: https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-asus-tuf-gaming-oc-6900-xt-16-gb

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@SzymonL8 Już odpowiedziałem Ci w innym wątku: 
"
Dlaczego oszukujecie ludzi" - z takimi podejrzeniami należy kierować się od razu do odpowiednich organów, allegro gadane nie jest odpowiednim miejscem. 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Oszustwa należy zgłaszać na policję.
A kliknąłeś w dowiedz się więcej i zapoznałeś z regulaminem AP?

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@komis-bell a po co, przecież zakupy na allegro są bezpieczne, jak coś jest nie tak to klikasz i MUSZĄ oddać Ci pieniądze. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SzymonL8 Proszę Cię, żebyś nie tworzył kolejnych identycznych wątków, tylko kontynuował dyskusję w jednym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
sikorskilukasz
#8 Zapaleniec#

W żadnym wypadku nie ufaj co Ci moderatorka napisała, że śmiało kupuj. Program Allegro Protcet to kpina i fikcja. Zostałem oszukany przy zakupie- przedmiot był uszkodzony mimo moich pytań o uszkodzenia. W trakcie prowadzenia dyskusji sprzedający przyznał się do uszkodzeń o, których w jego opinii nie musiał mnie informować. A jak pomogło mi Allegro Procet- żenada. Przyznało mi rację i rekompensatę 30% wartości zakupu, a i zbyli mnie dobrą radą, że przysługuje mi prawo dochodzenia swoich roszczeń na drodze sądowej. To był mój ostatni zakup na AL, gdzie sprzedający maja przyzwolenie na oszukiwanie.

oznacz moderatorów
enter2006
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam 

oznacz moderatorów