anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy na Allegro Lokalnie dziala Allegro Protect?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:63752724
#7 Wielbiciel#

Hej, w najblizszym czasie planuje kupic smart watcha na allegro lokalnie, i chviałbym sie zapytac czy allegro protect zadziala jesli kupie ten zegarek opcja kup teraz przesylka InPost, poniewaz boje sie ze Osoba od ktorej kupuje mnie oszuka. Z gory dzieki za odpowiedzz🥰

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
singiel2011
#7 Wielbiciel#

Tak samo Mam i Ja Protect działa tylko jeśli nie otrzymasz towaru. A Cwaniak wysłał 2 zakupy uszkodzone w Opisie towar bardzo dobry i dobry nie było mowy o uszkodzeniach. Odesłałem a Sprzedający kombinuje na co allegro Mu przyzwala wymysla że część odda pieniędzy część wymieni na coś innego bez opisu i zdjęć na co alegro mu przytakuje że chce sie dogadać skoro popełnił Oszustwo wysyłając uszkodzone towary. Mogę sobie wybierać czy sie zgadam a jak nie to sprawa do sądu. Narazie zgłoszone na POlicję i czekam bo allegrio nierespektuje swojego regulaminu sprzedaży pozwala na kombinacje jakieś wymyślone wymiany na inny towar przez sprzedającego...

oznacz moderatorów
enter2006
#9 Pomysłodawca#

Cześć 🙂 niestety nie działa, mogę przesłać tobie jak miałam z zakupem marynarki za 600 zł. Jest to tylko pusty slogan, nie udowodnisz nic bo Allegro nie zmusi sprzedawcy do żadnego działania. 

oznacz moderatorów