anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy oferta wprowadza w błąd?

Client:71265883
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@Zamowilam llamele na ścianę,w informacji było napisane że w opakowaniu jest 8sztuk ja zamówiłam 4opakowania po 8 sztuk więc powinnam mieć 32 sztuki razem a przyszła mi połowa,policzono mi 40zl za dostawę a teraz Pan mówi że dostawa powinna być policzona podwójne ale czemu nie dolicza się to z automatu na allegro.W takim razie nie wiem czemu przyszły mi dwie paczki za tą kwotę dostawy. Co mam z takim fantem zrobić bo teraz dostawca mi wpiera że na aukcji jest reklama  z 4sztukami ale jest w informacji szczegółowej napisane że jest 8sztuk w opakowaniu.Obwinia o to allegro .,że źle jest wystawiona aukcja....

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:71265883 Otwieraj dyskusję ze sprzedającym, możliwe ze źle powiązało produkty ale za wystawioną ofertę odpowiada sprzedający, domagaj się wysyłki pozostałych paneli albo niech sprzedający zabierze i zwróci Ci kasę, ale o szczegółach to w dyskusji: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:71265883, rozumiem, że chodzi o tę ofertę? W opisie również widzę deklarację 8 sztuk w opakowaniu. Oferta nie może wprowadzać w błąd. Zachęcam Cię do wyjaśniania tej sprawy za pośrednictwem Dyskusji.

Zrzut ekranu 2022-03-14 o 10.13.33.png

Możesz w niej poprosić o pomoc pracownika Allegro. Mam nadzieję, że sprawę uda się pomyślnie rozwiązać. 

 
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów