anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy przysługuje mi allegro protect?

Client:38157844
#7 Wielbiciel#

Czołem!

 

kupiłem sobie coś na allegro lokalne, ale niestety okazało się, że sprzedawca po prostu jest zwykłym oszustą i się rozpłynął po prostu. Chce skorzystać z allegro protect, jednak mam pytanie, bo nie jestem pewny czy mi przysługuje. Kiedyś, prawie rok temu sprzedawałem coś na allegro lokalne, jednak sprzedałem to już gdzie indziej, ale kupujący wpłacił, ja mu to długo nie zwracałem, bo po prostu zapomaniałem, on to zgłosił i dostał zwrot po czym allegro nałożyło na mnie blokade sprzedaż smart. Oczywiscie już kilka miesięcy temu uregulowałem moje należności wobec allegro, ale czy pomimo tego przusługuje mi to protect jako kupujący?

 

Dzięki za pomoc!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:38157844 historia lubi się powtarzać 😀.

Złożyć zawsze możesz. Myślę, że jak odkupiles swoje grzechy to dadzą Ci rozgrzeszenie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
Kiedy nie skorzystasz z Allegro Protect

Nie przestrzegasz zasad Allegro i/lub masz nieopłacone należności wobec serwisu.

ale składaj, najwyżej odrzucą.

oznacz moderatorów

Client:38157844
#7 Wielbiciel#

No to, bo kiedyś nie przestrzegałem zasad allegro, jestem teraz ukarany do końca życia? sprzedawać sobie mogę, kupować też, ale  po fakcie się dopiero dowiem, że tak naprawdę nie mogę korzystać z tak naprawdę jednej z najważniejszych rzeczy jaką oferują?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:38157844 to allegro odrzuciło Twój wniosek?

oznacz moderatorów