anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy sprzedawca może odmówić sprzedaży po opłacie?

KanshMedia
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, wygrałem licytację na allegro lokalnie, opłaciłem ją, po czym otrzymałem od sprzedającego wiadomość, że sprzedał produkt już gdzie indziej, i mi go nie wyśle. Warto tutaj zaznaczyć, że zarówno ja jak i sprzedawca jesteśmy osobami prywatnymi. Zależy mi na otrzymaniu produktu, ponieważ udało go się wylicytować w atrakcyjnej cenie, poświęcając czas zarówno na szukanie, jak i na monitorowanie aukcji. Czy sprzedający mimo zawarcia umowy (w rozumieniu Allegro) może się po opłaceniu wycofać? A jeśli nie, to w jaki sposób mogę rościć się swoich praw.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

maxr01
#17 Koryfeusz#

No cóż...

Jak potrafisz wymusić na takim sprzedawcy wysyłkę towaru, którego już nie posiada - to daj znać.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KanshMedia Tak, została zawarta umowa i masz prawo domagać się wydania towaru, nawet sądownie. Na początek otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE zgłoś problem i następnego dnia poproś tam o pomoc Allegro. 

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Możesz oczywiście otwierać dyskusję i próbować swoich sił, niestety do wydania rzeczy tak realnie zmusić go może jedynie decyzja sądu.

oznacz moderatorów