anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam mam pytanie do kupujących czy ktoś z was miał taką sytuację.Kupiłem i zapłaciłem

Client:102890128
#1 Nowicjusz#

Witam kupujących czy ktoś miał już z was taką sytuację że opłacił zakup i zakup nie został dokonany . Jak odzyskać nadpłatę zaznaczam nie posiadam Allegro PayU

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:102890128 Nie bardzo wiadomo, o co Ci chodzi, ale wielu miało taką sytuację. 

Każdy posiada PayU. 

Możesz nie posiadać Allegro Pay, a to co innego. 

Jeśli zapłaciłeś i wpłata jest nieudana, anulowana, pieniądze wrócą do Ciebie automatycznie po 3 dniach. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Często się zdarza że środki nie docierają do sprzedającego, niestety. Urok przekazów elektronicznych.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Źle. Środki wysłane elektronicznie docierają do odbiorcy. Nie docierają zazwyczaj wtedy, gdy płaci się przez Allegro Finanse. Wówczas środki także docierają, ale pośrednik nie przekazuje ich dalej i trzeba czekać kilka dni na ich zwrot. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Nie muszę zgadzać się z twoim zdaniem, które często jest nieobiektywne i nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Moje zdanie zazwyczaj ma pokrycie w rzeczywistości, o czym świadczy ranking rozwiązań problemów. Mam ich grubo ponad 2 tysiące, a ty zaledwie 300. To ty chciałeś to omijać w pewnym okresie, gdy nabijałeś sam sobie punkty z konta Leszeki1, ale ci je odebrano. Tak, Leszku 🙂 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:102890128 Cześć 🙂 Czy mogę Cię prosić o numer zamówienia lub datę zakupu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów