anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ten link jest prawdziwy?

Client:50801345
#7 Wielbiciel#

https://allegrolokalnie.pl-oferta3791.pl/pay?id=TN1QVPN2XBDJNKW3EY1V002TIBMHZ6TV 

 

Dostałem taki link od sprzedającego z **piiip**, niestety wchodząc w niego nie da sie tam zalogować na konto Allegro i da sie tylko przejść bezpośrednio do płatności, czy to nie jest oszustwo?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:50801345 jest fałszywy 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A po co Ci linki od sprzedających, chcesz kupić i szukasz ofert i już, jest fałszywy- to próba oszustwa.

oznacz moderatorów

Client:50801345
#7 Wielbiciel#

Oferta sprzedaży smartwatch’a była wystawiona na innym portalu aukcyjnym, poprosiłem tam o Przesyłkę po przez ten portal lecz oszust zaczął zmyślać ze ma jakiś problem z bankiem i ze może wystawić ogłoszenie na Allegrolokalnie z ochroną kupującego i wysłać inpostem, podał link i kazał sie odezwać jak dokonam wpłaty, oczywiście strona podrobiona prawie 1:1 ale nie jest w pełni responsywna. Ktos mniej świadomy mógłby z łatwością sie na to nabrać 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

https://allegrolokalnie.pl-oferta3791.pl/pay?id=TN1QVPN2XBDJNKW3EY1V002TIBMHZ6TV
jak widzisz taką dopiske między allegrolokalnie czy allegro. a .pl to to jest wałek a ty nawet lepszy rodzaj wałka bo ulepszony na dwa razy "pl" byś się dał uśpić na pierwszym plz kropką

oznacz moderatorów

Client:50801345
#7 Wielbiciel#

Szkoda gadać..oczywiście dałem do zrozumienia oszustowi co o nim myślę, zal tylko osób mniej świadomych tych „kwestii”, bo zakladam ze nie jedna osoba dałaby sie na takie cos oszukać 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:50801345 średnio są ze 3 posty dziennie pt bo ja kupiłam iphona na link do oferty allegrolokalnie i potem osz kurła mać 3k w plecy, ludzie nie czytają ofert / adresów i potem płacz że konto wyczyszczone no a moderacja kochana nawet na samej górze forum posta na stałe nie zamieści oczobitnie pt na co uważać by nie dać się wyrolować z zakupem. Liczby zapytań pt czy ten link jest legitny albo nie zgłoszonych wałów nie liczę

oznacz moderatorów