anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy to jest prawdziwe ogłoszenie ja

KaMeloS2
#7 Wielbiciel#

Czy to jest prawdziwe ogłoszenie ja również zakupiłem przedmiot na Allegro lokalnie i nie widzę w koszyku 

Oferta: b7f3c41a-8198-448f-8888-570324c6ef8

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, to oszustwo.

oznacz moderatorów

KaMeloS2
#7 Wielbiciel#

Tak myślałem skapnalem się po minucie ale niestety za późno bo kasa poszła, dzięki za potwierdzenie. Takiego skutrwi....na jak bym złapał to bym mu.... Wytłumaczył że się nie oszukuję ludzi. 

oznacz moderatorów

KaMeloS2
#7 Wielbiciel#

Najgorsze że nic z tym nie można zrobić, niska szkodliwość czynu.

oznacz moderatorów

arekb81
#10 Popularyzator#

Bzdura. Przy oszustwie nie ma niskiej szkodliwości czynu. Ścigane z urzędu, nawet od 1 zł. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@KaMeloS2 @arekb81 Tak ścigane ale na razie nikt nie odzyskał, ale zgłosić należy na Policję.

oznacz moderatorów

arekb81
#10 Popularyzator#

@LEW433 @az1rael  Mnie koleś oszukał na 100 zł z **piiip**. Kupiłem uszkodzony telefon na części. Wpłaciłem na konto, a on nie wysłał. Kontakt się urwał. Zgłosiłem na policję. Po roku sprawa została zawieszona, bo nie mogli go znaleźć, ale ustalili dane. Po prawie 5 latach go złapali i sprawa została wznowiona.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

nie niska szkodliwość, zwyczajnie policja ich nie potrafi znaleźć bo kara dość sroga za taki wyczyn

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@KaMeloS2 Jeśli kupione, to już nie w koszyku, ale na liście zakupów. Ale jak tam nie ma, to znaczy że ktoś Cię naciął

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów