anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w razie problemów z zakupem przez ogłoszenie mogę liczyć na Program Ochrony Kupujących?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Call_me_m4k5
#7 Wielbiciel#

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja, gdy kupuję na allegro lokalnie przez ogłoszenie bez licytacji bądź opcji kup teraz, czyli gdy warunki zapłaty ustala się ze sprzedającym. Czy w przypadku kiedy otrzymam produkt nie zgodny z opisem, uszkodzony bądź nawet on do mnie nie dotrze to czy przysługuję mi ochrona kupującego? Pytam ponieważ na allegro Pomoc nie widziałem nic o takiej sytuacji, lecz tylko o tym że ochrona kupującego jest przy zakupie z opcją Kup teraz.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
kostas11
#21 Demiurg#

@Call_me_m4k5 ogłoszenie to nie zakup na allegro 😞  nie przysługuje żadne wsparcie allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Call_me_m4k5
#7 Wielbiciel#

Dziękuje bardzo za pomoc 🙂 I jeśli można, to chciałbym się dopytać bo zapomniałem wcześniej wspomnieć, jeśli wysłałem prośbę o Kup teraz i sprzedawca ją zaakceptuje to wtedy uważana jest to wtedy jak zwykły zakup i obowiązuje ochrona kupującego?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Call_me_m4k5 tak wtedy będzie kup teraz, i zapłata przez allegro i działa ochrona 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Takie zakupy wiążą się z ryzykiem tym bardziej na AL gdzie regulamin im sprzyja .Lepiej kupić na normalnym allegro od sklepu ale mieć pewność do zwrotu czy reklamacji.

oznacz moderatorów
Call_me_m4k5
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Call_me_m4k5 Allegrolokalnie to poligon dla ludzi o mocnych sercach i szukających wrażeń 😄 Więc wiesz, jak potrzebujesz adrenaliny to jest to miejsce 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów