anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam ponownie opłacić zamówienie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tiger223
#7 Wielbiciel#

Witam. Dokonałem płatności za produkt (a przynajmniej tak mi się wydawało) pobrało mi pieniądze z konta, ale płatności nie dokonano... pojawił się przycisk "ponów płatność". Mam rozumieć, że muszę ponownie opłacić produkt? Przecież to oszustwo...

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Nie, nie oszustwo tak bywa w płatnościach, jeżeli zapłacisz 2x razy to samo to jedno wróci w ciągu 3dni na twoje konto.

oznacz moderatorów
tiger223
#7 Wielbiciel#

Jakieś potwierdzone info na ten temat? Czy tylko przypuszczenia? Średnio mi się uśmiecha płacić 2x za ten sam towar.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Na pewno pobrało ci z konta, czy tylko zablokowało?

Zakładam że rozróżniasz te dwie czynności.

Jeśli nie ufasz Allegro finanse to poczekaj z ponowną płatnością do czasu zdjęcia blokady, albo zwrotu środków. 

Nie sądzę by Allegro chciało cię okraść, zawsze możesz też skontaktować się ze swoim bankiem.

 

oznacz moderatorów
tiger223
#7 Wielbiciel#

Dobrze zakładasz i tak... pobrało mi z konta pieniądze. ponowiłem płatność i dalej to samo...

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Czyli jakiś błąd płatności, dzisiaj była zmiana czasu, wiele banków miało prace konserwacyjne, może stąd problemy, powstrzymaj się do jutra.

oznacz moderatorów
tiger223
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję, że przynajmniej pieniądze wrócą na konto...

oznacz moderatorów
anusiak2309
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem pobrali mi z konta a płatność ze nie zrobiona jak robię ponów transakcje jest inny numer przelewu tytuł itp ale ja nie chce drugi raz płacić bo co z tamtymi pieniędzmi a sprzedający pisze żebym zapłaciła raz jeszcze 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tiger223 sprawdziłam to zamówienie i dopiero płatność z godziny 23:02 zaksięgowała się poprawnie. Poprzednie mają status "anulowana", a środki, jeśli zostały pobrane, wrócą na Twoje konto maksymalnie do 3 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
tiger223
#7 Wielbiciel#

Dzięki Monika za zainteresowanie. Na szczęście wszystko się wyjaśniło. Przelew poszedł jak wspomniałaś. Pozostało tylko poczekać na zwrot za pierwszy przelew.

oznacz moderatorów