anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mam ponowić płatność za zakup?

anusiak2309
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

proszę o sprawdzenie zamówienia

kupione wczoraj, płacone prze przelew tradycyjny, skopiowane dane  i przelew zrobiony przez bank pocztowy 

widnieje nadal płatność rozpoczęta ponów transakcje 

sprzedawca mówi ze powinnam ponowić płatność ale z konta została pobrana mi kwota 48.89

gdy robię ponów transakcje i tez przelew tradycyjny  wyskakuje inne dane tytuł i płatność . 
co mam robić boje się płacić drugi raz bo nie wiem gdzie tamte pieniądze przepadły 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Taki przelew tradycyjny może iść do 5dni, jak wczoraj to nie ma żadnych możliwości żeby już dziś dotarł.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@anusiak2309 nie , tradycyjny najwcześniej zaksięgują ok wieczora , a pewniej jutro .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anusiak2309 sprawdziłam tą płatność. Poprzednie próby mają status "anulowana", obecnie status płatności to rozpoczęta, ponieważ przelew tradycyjny może się księgować do 5 dni, dlatego poproszę CIę o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

anusiak2309
#7 Wielbiciel#

Odrazu po zakupie nie zdążyłam skopiować danych bo rozlosował mi się telefon chwile później na maila dostałam wiadomość ze nie opłacone i tam skończyłam płatność. 

oznacz moderatorów

anusiak2309
#7 Wielbiciel#

W tako razzie czekam bo sprzedający nalega abym zapłaciła raz jeszcze . 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@anusiak2309 jeśli robiłaś przelew ze swojego konta do jutra możesz spokojnie zaczekać , jeśli na poczcie dłużej .

oznacz moderatorów

anusiak2309
#7 Wielbiciel#

Tak z konta bankowego. W takim razie czekam 🙂 

oznacz moderatorów