anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na allegro lokalnie nie poszła mi płatność z banku jak mam przelew , że poszedł

anna7077
#1 Nowicjusz#

19.09.2024 roku zrobiłam płatność za paczkę mister box i sprzedający twierdzi, że nie dostał przelewu a bank twierdzi, że przelew został zrobiony i jak mogę odzyskać pieniądze?

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

komis-bell
#21 Demiurg#

Czy metoda płatności to był przelew tradycyjny? 

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@anna7077 Link jest prawdziwy, ale sprzedaż "Mystery box" jest zakazana na Allegro.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów

anna7077
#1 Nowicjusz#

A jak mogę odzyskać pieniądze które zostały zapłacone z banku i czy mogę komuś wysłać screna z płatności banku?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nie doszło do sprzedającego, masz status zakupu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@anna7077 @W drugim Twoim wątku wkleiłaś link do licytacji która zakończyła się 21.09.2024 o godzinie 19:33 - jeśli to ta licytacja to jak mogłaś za nią zapłacić 19.09?

oznacz moderatorów

anna7077
#1 Nowicjusz#

Tak wiem bo płaciłam też 19.09 i niestety przelew poszedł 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@anna7077 spokojnie - poczekaj aż moderacja tu zajrzy i zerkną co się podziało 🙂

oznacz moderatorów

anna7077
#1 Nowicjusz#

Dziękuję bardzo 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  zerknijcie co się tam wydarzyło 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@anna7077 poprzednie próby płatności są anulowane, a jedna jest w trakcie, ale wygląda tak, jakbyś nie potwierdziła płatności i jest ona tylko zainicjowana. 
Czy możesz wygenerować potwierdzenie tej płatności z banku? Jeśli tak, to prześlij je proszę za pomocą formularza (możliwość dodania załącznika pojawi się, gdy wybierzesz kontakt w wiadomości e-mail). 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

anna7077
#1 Nowicjusz#

Super w takim razie będę mogła odzyskać pieniądze

oznacz moderatorów