anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie wygrałem licytacji?

Marcin0055
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Wczoraj licytowałem przedmiot na allegro lokalnie moja oferta była najwyższa do zakonczenia licytacji świeciło sie na zielono.Po zakończonym czasie aukcji otrzymałem komunikat "niestety nie udało ci się wygrać tej licytacji"pomomo iż moja oferta była najwyzsza.Dodamu również że nie bylo też automatycznego przedłużenia czasu o kolejne 5 minut.Nie rozumiem czemu przegrałem w tej sytuacji.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marcin0055 czy mogę poprosić Cię o wskazanie numeru tej oferty?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Marcin0055
#7 Wielbiciel#

eb9a0f6d-338a-4009-9e94-21891ff2f8b1

numer oferty która licytowałem

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marcin0055 przykro mi, ale tą licytację wygrał inny kupujący oferujący kwotę 195 zł. Ten kupujący w ostatniej chwili przebił Twoją ofertę.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Marcin0055
#7 Wielbiciel#

Na allegro lokalnie jest opcja przebicia i czas wydłuża się o 5 minut.Dlaczego w tym przypadku to nie zadziałało?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marcin0055 jeśli kwota zostanie przebita w ostatniej minucie, wówczas licytacja jest automatycznie przedłużana o kolejne 5 minut. Natomiast w tym wypadku licytacja zakończyła się o 17:51, a osoba, która ją wygrała złożyła ofertę o 17:47. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Marcin0055
#7 Wielbiciel#

Moja oferta była najwyższa oferta w danym czasie czy mogą się państwo mogą się do tego odnieść bo moja oferta była 0 17.50 i nie zgodzę się z państwa opinia.Czuje się w tym momencie oszukany bo nie widziałem że mnie ktoś przebil

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Marcin0055 Czy jesteś w stanie przedstawić zrzuty ekranu lub filmik, który potwierdzi to, co napisałeś?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Marcin0055 Nic na to nie poradzisz. Albo nie uważąłeś, albo strona się zawiesiła.

oznacz moderatorów