anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego otrzymałam powiadomienie o rozpoczętej wpłacie za przedmiot, którego nie wystawiłam?

i_huana
#1 Nowicjusz#

Hej, dostałam mailem powiadomienie ze ktoś rozpoczął płatność za towar, którego nie miałam wystawionego. Kiedyś wystawiłam ten przedmiot ale nie sprzedałam i usunęłam aukcję. Ktoś tak miał?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Aukcje na Allegro Lokalnie odnawiają się automatycznie po braku zapłaty. Widocznie oferty nie usunęłaś, ona się odnowiła i ktoś kupił. Na końcu tego artykułu przeczytasz, jak blokować automatyczne wznawianie; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-ogloszen-na-allegro-lokalnie/jak-wystawic-ogl...

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli dokończy płatności, skontaktuj się z kupującym i wyjaśnij mu że nie masz towaru i zwróć środki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@i_huana oferta była wystawiona w styczniu zeszłego roku i była automatycznia wznawiana dopóki nie doszło w niej dziś do zakupu. W tej sytuacji skontaktuj się proszę z osobą, któa dokonała zakupu i zakończ tą ofertę.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Alexerf
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem przedmiot ktoś rozpoczął płatnośc ale nic sie nie dzieje od kilku dni , aukcja zakończona przedmiot lezy , zgłosiłem to ale takze zero odpowiedzi , czy moge wystawic ponownie bo chce pilnie sprzedać a aukcja zakończona 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alexerf na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni, aby opłacić zamówienie, po tym czasie (jeżeli nie wyłączysz tej opcji) oferta jest autoatycznie wznawiana. Do zakupu w Twojej ofercie doszło w poniedziałek (17 stycznia) więc kupujący ma jeszcze jeden dzień, aby opłacić zamówienie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Alexerf
#8 Zapaleniec#

Telefon kupującego jest wyłaczony , nie ma zadnej mozliwości kontaktu , adres takze dziwny ulica Polska ale miejscowośc Miami , to jakiś trefny koleś , chce to zakończyć i z pwodu braku zaufania do kupujacego , lecz nie wiem jak to zrobbic 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Alexerf dziękuję za wiadomość! Zablokowaliśmy już konto tej osoby. Nie sądzę, że dokończy płatność, więc oferta wznowi się automatycznie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów