anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwna cena po zakończeniu licytacji.

MAMY ROZWIĄZANIE!
vaderart
#8 Zapaleniec#

Zalicytowałem i kupiłem 3 przedmioty. Każdy wystawiony był po 2zł. Nikt inny nie licytował tylko ja. A teraz mam zapłacić 15zł, czyli po 5zł za każdy przedmiot. Nie rozumiem dlaczego nie 6zł. Może mi ktoś to wytłumaczyć. Kiedyś można było zalicytować większą kwotę aby ktoś cię nie przebił ale nie wiązało się to z obowiązkiem zapłaty tej najwyższej kwoty tylko minimalnej. Czyli jeśli zalicytowałbym te 3 rzeczy wystawione po 2zł, załóżmy po 100zł każdą i nikt poza mną by nie licytował to i tak musiałbym zapłacić 300zł?!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@vaderart na Lokalnie ?  tam od razu wskakuje najwyższa to co opisujesz jest na zwykłym allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
vaderart
#8 Zapaleniec#

No właśnie takie cuda na A. Lokalnym 😲

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możecie sprawdzić w czym problem: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

W tym problem, że pewnie kupujący zalicytował 3 przedmioty po 5 zł

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 nie zawracaj dopy pracownikom allegro 😄

Tu masz powód 🙂

Czym różni się licytacja na Allegro Lokalnie od licytacji na Allegro

Allegro Lokalnie
Allegro
Licytujesz samodzielnie, bez automatycznego systemu. Podana przez Ciebie kwota jest od razu widoczna w licytacji, także dla innych.
Wpisujesz maksymalną kwotę, jaką możesz zapłacić. Jeśli pojawią się inni licytujący, system będzie automatycznie licytować za Ciebie.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
vaderart
#8 Zapaleniec#

Dzięki, zrozumiałem. Co nie zmienia faktu że mi się to podoba 😕

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@vaderart Tak @kostas11 ma rację > powinieneś przed przystapieniem do licytacji poznać jej zasady > i tak jakbyś zalicytował 3 x 100 zł > to miałbyś do zapłaty 300 zł. 

Najpierw myślimy > potem klikamy > nie odwrotnie.

oznacz moderatorów