anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Firmy na Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Crow_Empire
#11 Animator#

"Uporządkujemy zapisy regulaminu o Allegro Lokalnie, między innymi o możliwości sprzedaży na kontach firmowych,"

 

Nawet się ucieszyłem, że powstało Allegro Lokalnie.  Mimo iż chamsko zabrali nam możliwość sprzedaży to widziałem nadzieję na dobry serwis, w którym nie ma dziadostwa, że jedna osoba wystawia setki ofert z dokładnie takim samym przedmiotem, gdzie kupujący musi się później przedzierać przez 10 stron tego samego przedmiotu za 9.99zł tylko po to aby dwie strony dalej przedzierać się znów przez 10 stron tego samego przedmiotu, tyle, że teraz za 10,49zł...

Niestety, chciwym kasa musi się zgadzać i firmy zaraz zrobią dokładnie taki sam śmietnik jaki zrobili na Allegro. Pandemią się nie zasłaniajcie bo nikt w to nie wierzy.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

Jak dotąd w regulaminie Lokalnie jest napisane; "Allegro Lokalnie – wydzielona część Allegro, przeznaczona do prowadzenia sprzedaży przez Użytkowników Kont Zwykłych, które nie są Kontami Firma," Mimo to powstał ostatnio jakiś "Ryneczek"dla przedsiębiorców, którym mimo tego zapisu umożliwiono sprzedaż na Lokalnie.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/ryneczek-na-allegro-lokalnie/m...

oznacz moderatorów
Crow_Empire
#11 Animator#

Jak dotąd tak, dziś dostałem maila o tytule "Zmiany na Allegro od 18 maja" i tam jest informacja o dopuszczeniu firm. Niby wymówka, że tworzą ryneczek z powodu Covid'a. Pytanie czemu go nie stworzyli na Allegro...

Widać Lokalnie nie spełniło założeń, zyski z nich nie są takie, jakich się spodziewali co pokazało ostatnie promowanie ofert za 1zł. Szkoda.

oznacz moderatorów