anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu czeka sie na taki zwrot? Czy może on tego nie zrobił zwrotu?

mlodyy83
#7 Wielbiciel#
  • Witam
    14 sierpnia kupiłem przedmiot u allegrowicza z programem allegro lokalnie. Wpłaciłem pieniądze I dostałem informację od tego pana ze anulował aukcję bo przesyłka nie zmieści się do paczkomatu i zmienił opcję dostawy na kuriera. Poinformował mnie ze juz pieniądze zwrócił i taka informację tez dostałem od allegro ze zwrot pieniędzy ma być na moim koncie allegro w ciągu 3 dni mamy 18 sierpnia i wciąż nie otrzymałem pieniądze.
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli był mail od Allegro! więc kasa powinna być w ciągu 3dni na twoim koncie, nie ma to jutro tu zajrzyj a moderatorzy sprawdzą gdzie są: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mlodyy83
#7 Wielbiciel#

Informacją o zwrocie była tego samego dnia 14 sierpnia I dalej nic a minęło 3 dni. Dzwoniłem i ten allegrowicz potwierdza ze z jego konta pieniądze zeszly.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mlodyy83  Młody, ty nie świętowałeś  w niedzielę i  w dniu 15 lipca? Zastanów się nad tym co wypisujesz.

Przelew został uruchomiony we wtorek 16 lipca. W zasadzie to powinien dotrzeć wczoraj, ale nie będzie opóźnienia jeśli wpłynie dzisiaj w godzinach popołudniowych.

Sorry ale taki mamy kalendarz 😊

oznacz moderatorów

mlodyy83
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy się zrozumieliśmy. To ja kupiłem przedmiot. Sprzedający anulował aukcję i zwrócił mi koszty. I też takiego maila otrzymałem od allegro o zwrocie kosztów 14. Wiem że był długi weekend. Skoro on otrzymał pieniądze 14 to nie działa to w drugą stronę ze zwrotem kosztów??? No bynajmniej mamy 18 a tu cisza. Poczekamy zobaczymy 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mlodyy83 dobrze sprawdzałeś konto z którego opłacałeś zakup. Czasami pieniądze księgują się z datą zakupu.

oznacz moderatorów

mlodyy83
#7 Wielbiciel#

Tak wyszło 14. Zaksięgowane były 16 No niby zwrot ma być kosztów w ciągu 3 dni na konto w allegro. Zobaczę i poczekam do końca tygodnia. Pisze bo pierwszy raz kupiłem przedmiot na allegro lokalnie i odrazu problem:) do tej pory od 18 lat jak mam konto nie miałem takiego problemu 🙂

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mlodyy83, zwrot w wysokości 100 zł został zrealizowany poprawnie 14 sierpnia. Powinien już być na Twoim koncie. Gdybyś potrzebował potwierdzenia przelewu, napisz do nas przez ten formularz

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mlodyy83
#7 Wielbiciel#

Tak juz wczoraj dostałem zwrot na konto. Wszystko jest ok 🙂

oznacz moderatorów