anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Info o sprzedawcy

Kieran
#7 Wielbiciel#

Na aukcjach Allegro Lokalnie nie wiadomo czy sprzedawca jest osobą fizyczną czy też występuje jako firma. Gdzie znaleźć taką informację przed zakupem.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Firmy na Lokalnie mają obowiązek podawać dane przedsiębiorstwa, ale mało która to robi. Nie ma tam odpowiednich zakładek do takich informacji. Od niedawna przy nazwach niektórych sprzedawców na Lokalnie pojawia się znaczek "firma", ale chyba nie działa to jeszcze w każdym przypadku. Zasadniczo tam nie za bardzo wiadomo, od kogo kupujemy. 

oznacz moderatorów

Kieran
#7 Wielbiciel#

Myślę, że nikomu na tym nie zależy aby warunkiem wystawienia przedmiotu na aukcji było np. zaznaczenie "ptaszka" przy opcji firma... I nie chodzi mi o podawanie publiczne nazwy i innych danych firmy, ale o to czy sprzedawcą jest osoba fizyczna czy firma. Dla wielu osób kupujących są to istotne informacje i myślę, że nie są to niedopatrzenia programistów...

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Kieran  Dla spokoju lepiej kupować na normalnym allegro ,AL ma już trochę niechlubną opinie o dużej ilości naciągaczy i kombinatorów którym kupujący nawet nie może wystawić odpowiedniego komentarza. Sprzedawcy choć w wielu przypadkach takimi ich nazwać nie można dominują na tym portalu handlując podróbkami a często też rzeczami których nawet nie mają. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów