anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zakup na allegro lokalnie.

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

Chcę anulować zakup na allegro lokalnie, sprzedający się zgodził, proszę o instrukcje krok po kroku.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:105729125 nie anulujesz ani Ty ani sprzedawca, jak opłaciłeś  niech Ci odda kasę przez allegro, zwrócą mu opłatę i po sprawie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

Czy mógłbyś trochę jaśniej?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:105729125 Proszę, kupujący na Allegro Lokalne nie ma możliwości anulowania zakup ani zwrotu zakupionego towaru ani sprzedający, tam po wyrażeniu zgodny przez sprzedającego na anulowanie albo zwrot to sprzedający zwraca Ci środki jak opłaciłeś zakup i tyle, a jak nie opłaciłeś to nic nie musisz robić> sam się anuluje.

oznacz moderatorów

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

@LEW433 Czyli muszę podać sprzedającemu np nr konta aby wysłał mi pieniądze? Czy jest to rozwiązane w inny sposób?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:105729125 nie musisz o ile sprzedawca ma kasę w allegro to zleci Ci zwrot a jak wypłacił to podaj mu dane do zwrotu wpłaty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:105729125
#7 Wielbiciel#

@kostas11Czyli w sytuacji, gdy sprzedawca zgodził się na anulowanie zamówienia, jak mogę się ubiegać o zwrot środków? Po prostu napisać ,że np proszę przelać pieniądze na ten nr konta?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:105729125 tak sprzedawca Ci odda na konto lub przez allegro o ile nie wypłacił 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

tomin11
#3 Debiutant#

A jak wygląda sprawa jeśli zakupiłem towar z opcją wysyłki za pobraniem ? Czy sprzedający otrzyma zwrot opłat jeśli nie odbiorę i nie zapłacę za towar ?

oznacz moderatorów

Client:119049904
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:119049904 jak sprzedawca zgodził się na zwrot to niech Ci odda pieniądze z allegro finanse lub podaj mu numer konta do zwrotu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:119049904 A kto miałby mu oddać, Ty?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tomin11 sprzedawca nie otrzyma zwrotu opłaty za przesyłkę i będzie musiał pokryć koszty zwrotu przesyłki. Jedynie będzie mógł odzyskać opłatę transakcyjna po przedstawieniu allegro dowodów (śledzenie przesyłki), że transakcja nie doszła do skutku.

oznacz moderatorów

tomin11
#3 Debiutant#

Dziękuję Ci @Client:44052296  za pomoc.

W moim przypadku sprzedawca jeszcze nie wysłał produktu, a ja zrezygnowałem z zamówienia i chcę ponownie zamówić ten towar ale z inna specyfikacją i ceną i chciałbym aby sprzedający nie poniósł kosztów anulowanego zamówienia.

Co zrobić w takim przypadku ? jakie działania musi podjąć sprzedawca ?

 

Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów