anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dokonać odbioru przedmiotu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:80721753
#7 Wielbiciel#

Wygrałem licytację po czym napisałem do sprzedawcy(allegro lokalnie), że skoro jest z mojej miejscowości to najchętniej bym odebrał przedmiot osobiście tym bardziej, że wylicytowaniem też drugi przedmiot i tu pojawił się problem, bo kiedy idzie mi teraz przejść do płatności jestem blokowany przez wybór albo paczkomatu albo listu poleconego. Sprzedawca nie może teraz moderować ogłoszenia, a ja nie mogę go chyba, że swej strony anulować. Chyba, że jakoś mogę, bo nie bardzo wiem jak mogę to zrobić. Pomóżcie. Co zrobić w tej sytuacji. Jesteśmy dogadani w kwestii odbioru, ale nie wiem jak tu kliknąć: odbiór osobisty przedmiotu.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie zrobisz tego systemowo, dogadani więc idziesz do niego i ...już.

oznacz moderatorów
Client:80721753
#7 Wielbiciel#

Dzięki za podpowiedź.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Odbiór osobisty musi udostępnić sprzedający ale może to zrobić przy wystawianiu oferty, teraz już za późno.

Teraz pozostaje kupić osobiście z pominięciem Allegro ale tracisz wszystkie prawa zakupu na odległość:  zwrot, rękojmia itp... 

Najlepiej nic nie rób, napisz mailem że rezygnujesz z zakupu, a potem niech sprzedający wystawi ofertę ponownie z mozliwością odbioru osobistego. I wtedy kupisz.

Tylko ze sprzedający nie chcą udostępniać takiej mozliwości bo dowcipnisie klikają zakup a potem  sprzedający płaci prowizję mimo braku płatności.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

To kup z tym paczkomatem będziesz odbierał towar osobiście to niech ci te 9.99 sprzedawca do ręki odda i będzie git

oznacz moderatorów
Client:80721753
#7 Wielbiciel#

Dzięki za podpowiedź. Chyba z niego skorzystam.

oznacz moderatorów