anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę odzyskać wpłatę

DagmaraGorecka
#7 Wielbiciel#

Syn kupił wczoraj konto do gry. Sprzedający powiedział że jest jakiś problem z zapłatą przez PayPal odesłał pieniądze i napisał czy może syn przesłać blikiem na telefon. Podał numer telefonu więc syn zrobił przelew. Sprzedający podał nieprawdziwe dane do konta. Po rozmowie wypiera się wszystkiego że w ogóle z Synem pisał i że ma inny numer telefonu który różni się dosłownie jedną cyfrą. Co możemy w tej sytuacji zrobić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@DagmaraGorecka Zakupu dokonano na Allegro Lokalnie przez Kup teraz?

Jeśli tak, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE w niej domagaj się wysyłki towaru lub zwrotu wpłaty. Do Dyskusji po 24 godzinach włączy się pracownik Allegro, który Ci pomoże. Gdyby Dyskusja okazała się mimo to bezskuteczna, po 14 dniach ją zamknij jako nierozwiązaną i złóż wniosek o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia Potrzebne będzie potwierdzenie wpłaty za towar.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli możesz udowodnić że zakup odbył się przez Allegro to Ci pomogą, jeżeli jednak doszło do zakupu poza Allegro, sprawa na Policję. Możecie sprawdzić: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mr_oma
Moderator
Moderator

@DagmaraGorecka, czy możesz załączyć tu zrzut ekranu z wiadomością od Sprzedającego oraz podać link do oferty, którą chciał zakupić Twój syn?

   Maja
   Moderator


   _____________
   Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia,
   nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!
oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@DagmaraGorecka - podobno czasy są ciężkie, Homo-Homini-Lupus, a tutaj wątek po wątku dajecie się nabijać w butelkę jak w przedszkolu... Jak bezdomny chce 1 PLN (nieważne na co, choćby na browar jeśli ma Mu dać chwilę szczęścia) to nie dacie...

A złodziejowi: "pyk !" i poszło parę dych....

oznacz moderatorów